VIDEO: Petr Vágner vtipně oslavil 5. narozeniny VIP zpráv. Moderoval v podpatcích!

Moderátor Petr Vágner je pro každou "špatnost". Dokázal to v neděli 12. července 2015 ve studiu VIP zpráv, které ten den slavily své páté narozeniny. Před kamery nakráčel v podpatcích!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

5let

reklama

Nedělní VIP zprávy začaly netradičně – úvodním studiem z úplných začátků, kdy se v roli moderátorky uvedla Martina Gavriely. Poté si ihned vzal slovo Petr Vágner, přesně pět let poté.

"To bylo přesně před pěti lety a dnes VIP zprávy slaví výročí, tak jsme trochu zavzpomínali. Ale teď zpátky do reality," uvedl a nakráčel před diváky v podpatcích. Chtěl upozornit na závěr filmového festivalu v Karlových Varech, kde tím hlavním byla vedle ceremoniálu i móda. 

VIP zprávy v rámci relace zavzpomínaly nejen na Martinu Gavriely, ale i na Báru Niničovou, jež do VIP zpráv nastoupila půl roku po startu. Dnes je dvojnásobnou maminkou, která se věnuje především rodině.

"Díky vám za vaši přízeň a připíjím na další roky, kdy vám budeme přinášet horké noviny ze života slavných. Už teď můžeme slíbit, že naše VIP zprávy projdou změnami, tak buďte u toho!" dodal v závěru slavnostních VIP zpráv Petr Vágner a symbolicky sfoukl narozeninové svíčky.

VIP zprávy vysílá TV Prima každý den v 19.55.

reklama

reklama