VIDEO: Pro Mandrage jsou všechny kočky potmě černý, co mají ale společného s Terminátorem?

Kapela Mandrage, která patří mezi nejúspěšnější české kapely, vypouští do světa novinkové album Potmě jsou všechny kočky černý. Dokonce už světlo světa spatřil i klip k prvnímu singlu Jaguár na krku. A na ten se podívejte, stojí za to!
Mandrage vydávají desku "Potmě jsou všechny kočky černý".
Mandrage vydávají desku "Potmě jsou všechny kočky černý".
Tomáš Nosil/Universal Music

reklama

V novém videoklipu, jenž je nejakčnější v historii kapely, se Pepa Bolan, Vít Starý, Matyáš Vorda, Michal Faitl a František Bořík objevují v roli bankovních lupičů. Ač spřádají plány v konspiračním skladu a připravují munici jako profesionální lupiči, tak o peníze ani zlaté cihly tentokrát nejde.

„Celou výpravu podnikáme kvůli daleko cennější věci, jež trezor banky ukrývá, stříbrné kytaře typu Jaguár,“ vysvětlují Mandrage a dodávají: „Jaguár na krku je o legendární kytaře Fender Jaguar, vyráběné do roku 1975. Hráli na ni všichni od The Cure až po Nirvanu. Dá se však říct, že píseň je o lásce k hudbě a posedlosti jí.“

Video VIP zprávy: Skupina Mandrage natočila nový klip

Mandrage mají nový klip: Ale Starý je tam sám!

Klip se natáčel jeden den v říjnu ve Vraném nad Vltavou a v prostorách bývalé živnostenské banky Ziba v Praze Na Příkopě, kam jezdí točit filmové štáby z celého světa. „Prostor je opravdu monumentální, určený pro bonitní klientelu, už jen vidět ho zevnitř byl velký zážitek. Běžně se tam totiž normální smrtelník nedostane, točilo se tam spousta hollywoodských trháků. Vůbec netušíme, co Tomáš Kasal musel udělat, že jsme tam směli i my, ale děkujeme mu za to. Zajímavé je, že den před námi v této bance natáčel Arnold Schwarzenegger,“ zaznělo od Mandrage.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mandrage-Jaguár na krku
V novém videoklipu k písni Katarze se Petr a Tomáš vyskytují jen jako pozorovatelé.

SLZA má nové video a Bond girl si to tam ROZDÁVÁ VE TROJCE: Kluci vysvětlují proč...

reklama

reklama