VIDEO: Řezník se stal noční můrou kravaťáků z minerálky a přichystal jim krvavý konec! Co nám řekl?

Domácí nestor horrorcore rapu Řezník se zase pěkně namíchnul. Po debaklu soutěže Český Slavík, kdy ho hlavní sponzor pořadu ošidil o stotisícovou odměnu jako cenu v kategorii hvězda internetu, přichází další nálož. A manažeři producenta minerálních vod asi nejsou rádi.
Řezník se rozhodl nekompromisně vypořádat se starým nepřítelem.
Řezník se rozhodl nekompromisně vypořádat se starým nepřítelem.
reprofoto YouTube a koláž Style.iprima.cz

reklama

Říká se, že negativní reklama je také reklama. Takhle si to ale nejspíš výrobci minerálek z Varů nepředstavovali. Martin Pohl aka Řezník si totiž opět vzpomněl na obnos, o který ho vedení podniku před dvěma lety zkrátilo a natočil nový song. A co tak znenadání? Veřejnoprávní televize oznámila natáčení nového seriálu, na kterém prodejce minerálních vod participuje. Podle rappera se ale chystá k dalšímu falešnému kroku, kdy zneužije peněz koncesionářů k vlastnímu zviditelnění. Bohužel to tak opravdu může vypadat.

Raego dává jasně najevo, jak vidí povrchnost dnešní doby.

Rapper Raego pálí do černého: Na co všechno nemá čas? Na povrchní pozéry určitě ne...

Řezník se s tím rozhodl vypořádat svérázně a způsobem, který je mu vlastní. S nadsázkou, ironicky, cynicky, možná krutě, ale pravdivě. Brutální výjevy i černý humor z videoklipu ke skladbě Pořád Jenom Hate 2 doslova stříkají jako čerstvá krev. Korporátní nabubřelost versus neústupná brutalita. Orgie zkorumpovaných boháčů versus vytočený mstitel s benzínem a bouchačkou. Jak tohle asi dopadne? Na to jsme se Řezníka rozhodli vyptat. Odpovědi jsme pro zachování autenticity neupravovali.

Tomášovi se rapeři zdáli málo drsní...

VIDEO: Marpo z Chinaski má hodně OSTRÝHO kolegu: Při rozhovoru pěkně VYBĚHL s Tomášem Krausem!

Myslíš, že je vůbec nějaká šance, abys dostal své peníze?
Z principu mi nic nedaj, ale kdyby mi to tenkrát šoupli někde bokem, tak by se mohli vyvarovat současný prudě. Na druhou stranu sem teď aspoň mohl poukázat na problém kolem toho seriálu, protože všichni ostatní držej hubu a krok.

Kontaktoval tě někdo z Mattoni (právníci etc.?)
Zatím přišla jenom stížnost na YouTube, ale mě osobně ještě nikdo nekontaktoval.

Platíš koncesionářské poplatky? :)
Doma sleduju jenom porno, takže ne, ale přístroje, který používam při podnikání platim. A fotr taky platí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Řezník-Pořád Jenom Hate 2
Roláda s houbami a s bramborami s rajčaty.

Lekce pro domácí řezníky: Jak opracovat králičí

Rapper Řezník rozdělil českou hudební scénu

Rapper Řezník rozdělil český showbyznys! (TOP STAR video)

reklama

reklama