VIDEO: Rytmus s brekem představuje film o vlastním životě. Myslí si, že je nový Eminem?

Rytmus se svlékne před kamerou, a to prý emocionálně i doslova. Mno, máme se na co těšit!
Rytmus pláče... i toto je život!
Rytmus pláče... i toto je život!

reklama

Bude to spíš doják, thriller nebo muzikál? Do kin míří dokument o kontroverzním rapperovi Patriku "Rytmusovi" Vrbovském. Jmenuje se Sídliskový sen a natáčel se dlouhých osm let. Nestává se moc často, že bychom v kinech viděli film o žijícím člověku. V našich končinách to byl možná Občan Havel, v zahraničí pak třeba částečně autobiografická 8. míle s Eminemem. Cítí snad Rytmus, že patří do jejich společnosti?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Rytmus - Sídliskový sen teaser

Rytmusovi nikdy nechybělo sebevědomí, ale ani talent nebo odhodlání. V textech svých songů už prozradil mnoho o svém složitém dětství i cestě ze špinavé ulice před plné haly, do porot talentových soutěží a do bizarního světa česko-slovenských celebrit.  Film ale prý není o drahých autech, řetězech a hodinkách, ale o něčem úplně jiném. O čem, to bude jasné 20. srpna, kdy má film českou a slovenskou premiéru.

Na plakátě stojí odvážné tvrzení: "Toto není film, toto je život." Tušíme, kam tím Rytmus míří, každopádně by to znamenalo, že Sídliskový sen je první film, co není film. Jsi zandal!

rytmus sídliskový sen plakát Foto:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!