VIDEO: Sandra Parmová vyměnila Odpolední zprávy za MiniDuel. Koho nahradila?

Moderátorku Sandru Parmovou jsme byli zvyklí vídat v Odpoledních zprávách, kde se střídala s kolegyní Monikou Leovou. Blondýnka však nyní usedla k moderátorskému pultu MiniDuelu. Jejím prvním hostem byl Tomáš Měcháček.
viphlavni
viphlavni
archiv

reklama

Změn ve zpravodajství se však bát nemusíte. Moderátorkou MiniDuelu se Sandra stala pouze na chvíli, když spolu s hercem Tomášem Měcháčkem, natáčela seriál V.I.P. vraždy. Tam herec hraje vydavatele Leoše Wolfa – bratra hlavní hrdinky, spisovatelky Klaudie Wolfové, jejíž představitelkou je slovenská herečka Soňa Norisová.

A jak si svoji roli v seriálu užila Sandra Parmová, která hrála samu sebe? "Já sem se to učila slovo od slova a vůbec sem nevěděla jak ta branže funguje, jestli to můžu říct trochu jinak mít jiný slovosled, ale řekli mi, že je to úplně v pohodě, hlavně, když zachovám ten obsah."

Na malou ochutnávku z natáčení se můžete podívat ZDE.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR 17.4.2016 - V.I.P vraždy - Sandra Parmová a Tomáš Mecháček

Pod pozlátkem bohémského života promiskuitního umělce se skrývají dluhy a zástupy odmítnutých milenek, podvedených žen a žárlivých mužů.

Muž, který se vypařil, zamotá hlavu vyšetřovatélům další VIP vraždy


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!