VIDEO: Sex na jednu noc? Slaďouši z One Direction o tom vědí své. Holky, dejte si BACHA!

Miláškové z Irska si dávají na rok pauzu a kamkoliv přijedou zahrát, tam je čekají vyprodané sály nabušené nejkrásnějšími mladými roštěnkami. Není divu, že čas od času některý z nich podlehne a stráví s dívkou noc plnou vášně. A o tom se rozhodli zpívat!
Fešáci z 1-D mají nový song o lásce na jednu noc.
Fešáci z 1-D mají nový song o lásce na jednu noc.
facebook

reklama

1D pokračují v představování nových skladeb z připravovaného alba „Made in the A.M.“, které vychází 13. listopadu. A už teď je jisté, že se jedná o nejvíce sexy desku, kterou kluci natočili. Dokazuje to i překvapivě pop-rocková a hodně chytlavá vypalovačka „Temporary Fix“, evidentně věnovaná lásce na jednu noc.

Jak to slavný zpěvák zpackal?

FOTO: Člen One Direction na obálce gay časopisu! Jenže tím gaye nakrknul. Jak?

Můžeš mě zavolat, když si osamělá, když nemůžeš spát/Budu tvůj dočasný záchytný bod, máš mě pod kontrolou, i když je to jen na jednu noc/Můžeš mně zavolat, když cítíš, že si to se mnou užiješ/Budu tvůj dočasný záchytný bod…

Zayn se svou přítelkyní Perrie Edwards

ŠOK! Zayn Malik z One Direction se rozešel se snoubenkou. Chudák holka se to dozvěděla SMSkou!

Text je výmluvný a Niall v rozhovoru tvrdí, že pro ně byla inspirací skladba od rockerů Kings of Leon „Sex on Fire“. O skladbě říká: „Je to love song, ale tak trochu špinavý, hrubější. Je to o neslušné noci venku, ale nemusíme to nijak konkretizovat.“ Hotový svatoušek, co říkáte?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

One Direction - Temporary Fix Walking In The Wind
Na kolik si přišli členové 1D?

Kolik si za 5 let vydělali ONE DIRECTION? Neuvěříte částce, kterou utratili za…

reklama

reklama