VIDEO: Sex na jednu noc? Slaďouši z One Direction o tom vědí své. Holky, dejte si BACHA!

Miláškové z Irska si dávají na rok pauzu a kamkoliv přijedou zahrát, tam je čekají vyprodané sály nabušené nejkrásnějšími mladými roštěnkami. Není divu, že čas od času některý z nich podlehne a stráví s dívkou noc plnou vášně. A o tom se rozhodli zpívat!
Fešáci z 1-D mají nový song o lásce na jednu noc.
Fešáci z 1-D mají nový song o lásce na jednu noc.
facebook

1D pokračují v představování nových skladeb z připravovaného alba „Made in the A.M.“, které vychází 13. listopadu. A už teď je jisté, že se jedná o nejvíce sexy desku, kterou kluci natočili. Dokazuje to i překvapivě pop-rocková a hodně chytlavá vypalovačka „Temporary Fix“, evidentně věnovaná lásce na jednu noc.

Jak to slavný zpěvák zpackal?

FOTO: Člen One Direction na obálce gay časopisu! Jenže tím gaye nakrknul. Jak?

Můžeš mě zavolat, když si osamělá, když nemůžeš spát/Budu tvůj dočasný záchytný bod, máš mě pod kontrolou, i když je to jen na jednu noc/Můžeš mně zavolat, když cítíš, že si to se mnou užiješ/Budu tvůj dočasný záchytný bod…

Zayn se svou přítelkyní Perrie Edwards

ŠOK! Zayn Malik z One Direction se rozešel se snoubenkou. Chudák holka se to dozvěděla SMSkou!

Text je výmluvný a Niall v rozhovoru tvrdí, že pro ně byla inspirací skladba od rockerů Kings of Leon „Sex on Fire“. O skladbě říká: „Je to love song, ale tak trochu špinavý, hrubější. Je to o neslušné noci venku, ale nemusíme to nijak konkretizovat.“ Hotový svatoušek, co říkáte?

One Direction - Temporary Fix Walking In The Wind
Na kolik si přišli členové 1D?

Kolik si za 5 let vydělali ONE DIRECTION? Neuvěříte částce, kterou utratili za…

reklama