VIDEO: Skandál na Oscarech! Proč se Leonardo DiCaprio vysmál novinářce?

Nedělní večer nebyl pro oblíbeného herce jen ve znamení získání prvního zlatého plešouna, ale zúčastnil se také jednoho nečekaného momentu.
Na tuhle novinářku Leo jen tak nezapomene.
Na tuhle novinářku Leo jen tak nezapomene.
profimedia.cz

reklama

Ke kuriózní situaci došlo při kladení otázek novinářů po ukončení ceremoniálu, kdy se jedna ze zahraničních novinářek zeptala, jaký je to pocit vyhrát svého prvního Oscara. Tedy aspoň něco v tomhle smyslu. Její úroveň angličtiny byla totiž tak tristní, že by se za ni styděl i kdejaký žák základní školy.

Šťastný Leo

VIDEO: Leonardo DiCaprio vyhrál Oscara! Podívejte se na jeho dojatou reakci...

Leo tak měl co dělat, aby její otázce vůbec rozuměl a společně s vedle stojícím režisérem Alejandrem Gonzálezem Iñárritu se neubránil drobnému smíchu. I přesto ale nakonec DiCaprio celou situaci výborně ustál a jeho vtipná reakce je k nezaplacení. Celá minutka je potom skoro vtipnější než celý předešlý oscarový večer.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Oscarový Leo a novinářka
The Revenant Leo

VÝSLEDKY: Oscar konečně pro DiCapria! Revenanta ale porazilo drama Spotlight

reklama

reklama