VIDEO: Skončí Teri Blitzen s kariérou youtuberky?

Nedávno si smazala svoje účty na sociálních sítích Australanka Essena O‘Neill, která tvrdí, že jí internet zničil život. Youtube vám může vydělat peníze, ale udělá vás šťastnějším?
Zabalí to Teri?
Zabalí to Teri?
Youtube

reklama

Tuzemští youtubeři jsou také celebrity, jejichž životy sledují statisíce lidí jenom v Česku. Můžete se dozvědět dokonce věci ze sexuálního života Fattyho nebo se naučit vařit a líčit se s Teri Blitzen. Ale Essena to už nerozdýchala a po všech nabídkách spolupráce s firmami se rozhodla, že života hvězdy bylo dost.

„Po přečtení Essenina oficiálního vyjádření a zhlédnutí videa mě zamrzelo, že podle sebe soudí všechny ostatní a prohlašuje, že všichni internetově známí lidé to dělají jen pro peníze. Mně osobně rozhodně nejde o peníze, dělám to, co mě baví,“ řekla Teri Blitzen pro časopis Forbes. Takže se můžeme těšit na další videa, protože Teri s kariérou seknout nehodlá.

Podívejte se i na emotivní video, které postovala Essena. vysvětluje v něm, proč kariéru hvězdy sociálních sítí zabalila:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Essena O'Neill
Teri už videa nebaví?

VIDEO: Teri, co je s tebou? Fanoušci lamentují pod videi nejpopulárnější české vlogerky...

Fatty, dobrou chuť!

VIDEO: Fatty versus chili! Papričky ho dostaly! O pomoc si zavolal na informační linku

reklama

reklama