VIDEO: Slaďouš Leonardo DiCaprio nadvakrát znásilněný!? Otřesná zpráva o sexu s chlupatým MONSTREM obletěla svět!

Tak teď nevíme, jestli je následující zpráva k smíchu, nebo k pláči. Hollywoodský hezoun a megastar Leonardo DiCaprio je terčem posměchu poté, co server Drudge Report rozšířil zprávu o jeho znásilnění. Sice jen filmovém, ale zato hodně drsném…
Leonardo měl být ve filmu znásilněn medvědem!
Leonardo měl být ve filmu znásilněn medvědem!
Instagram a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

V novém snímku Alejandra Inarritu nazvaném Revenant, který bude uveden na Štědrý den, se odehrají scény, kde je Vlk z Wall Streetu nadvakrát zneuctěn obřím medvědem grizzly. To všechno v prostředí divoké přírody, v příběhu o přežití a pomstě. Tolik zpráva zmiňovaného serveru. A to že by měl být vrchol Leonardovy kariéry, co mu přinese vytouženého Oscara?

Leo je prostě borec!

Od Vlka z Wall Street k Nespoutanému Djangovi: 7 rolí, za které měl Leonardo DiCaprio dostat Oscara

Informace rozpoutala velkou vlnu rozhořčení. Je to vůbec možné, aby už tak drsný a krvavý film z divočiny obsahoval takové scény drsného miliskování zbožňovaného idola s chlupatou obludou? Podle zasvěcených komentátorů to možné není.

Herec Leonardo DiCaprio ví, co chce

Už víme, na co balí Leonardo DiCaprio holky

Leo je ve skutečnosti zvířetem napaden, povalen a pokousán, pošramocen drápy. Ale k samotnému aktu lásky nedojde. Ani nemůže, protože jde ve skutečnosti o medvědici, která chrání svá mláďata. Vydavatel kontroverzního článku může očekávat žalobu a DiCaprio se snad konečně dočká vysněného Oscara. Koneckonců není vyloučeno, že je vše jinak a jde o promyšlenou obchodní strategii k propagaci filmu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Leonardo DiCaprio-The Revenant-TRAILER
Leo se s Miley nepodělil, to se nedělá...

Miley Cyrus vs. Leonardo DiCaprio: Co provokatérku na slavném herci naštvalo? Samozřejmě šlo o…

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!