VIDEO: Srdceryvný příběh modelky Kašákové – matka ji nechala v taxíku

Veronika Kašáková je věčně usměvavá. Až si někdy říkáte, jak je to možné. Obzvlášť když znáte její příběh. Dětství, které prožila bez rodičů v dětském domově jí nepřipravilo o sílu bojovat s osudem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Veronika Kašáková vyrůstala i s bratrem Karlem v dětském domově. Matka je oba nechala v taxiku a utekla
archiv

reklama

Ten ji odměnil tím, že si splnila svůj dětský sen, který jistě mnozí považovali za více než nereálný...

Veronika Kašáková pochází z Vysoké Pece u Chomutova. Od 4 let vyrůstala se svým bratrem Karlem v dětském domově, kde po dovršení plnoletosti pracovala jako vychovatelka. Když se odstěhovala do Prahy, pracovala v bance i v mateřské školce. V roce 2014 se dostala do finále České Miss. O své cestě z dětského domova na módní mola napsala knihu.

„Byly mi čtyři roky, když nás maminka nechala v taxíku. Odešla a taxikáři tam zůstaly dvě děti. Měla psychické problémy, propadla závislosti na drogách, z které se nemohla dostat. My jsme měly to štěstí, že jsme se s bráškou dostali do rukou sociálních pracovnic a pak do dětského domova. Mamka sama už tehdy přiznala, že by to nezvládala,“ vzpomíná Veronika.

Její vzpomínky na život s matkou nejsou moc veselé. „Samota, hlad, smutek, to je to, co si pamatuju nejvíc. Vzpomínky moc hezké nemám,“ dodává. O tom, co matka dělala, není dodnes schopná mluvit, je to pro ni těžké. „Dokázala jsem to jen napsat.“ Děti byly i svědky domácího násilí.

Podívejte se, jak tuhle dobu vnímal její bratr Karel a její „teta“ z dětského domova – a jak se mají oba sourozenci dnes a jaký mají vztah s matkou, která je kdysi opustila?

 

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Modelka Pavelková měla klasickou romantickou svatbu. Jen ta svatební noc se jim jaksi nevyvedla... Podívejte se sami!

Jak proběhla svatební noc modelky Pavelkové? (Top Star video)

Nikol Moravcová a Romana Pavelková se sešly ve stejném salonu

Pavelková a Moravcová: Vražedné pohledy!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!