VIDEO: Takové sexy mytí aut jste ještě neviděli. V hlavní roli svůdný Homer a Family Guy!

Dvě ikonické postavy, co nemají zrovna ideální postavy, se daly dohromady, aby naleštily kapoty aut svými rozpálenými těly.
Homer a Family Guy si mytí aut umí vychutnat.
Homer a Family Guy si mytí aut umí vychutnat.

reklama

Najdete v něm všechno, na co jste zvyklí ze sexy videí ručního mytí aut - minimální množství textilu, maximální množství lesklé a vášní rozpálené kůže, rajcovní zpomalovačky, natřásání zadků, polévání aut i těl a samozřejmě taky hodně kontaktní přístup k autu a hlavně okénkům, ze kterými sedí fascinovaní řidiči. Má to ale jeden háček - sexy objekty jsou tady chodící koblihy Homer Simpson a Peter Griffin.

Nejde o žádné fanouškovské video, ale o záběry ze speciální crossover epizody seriálu Family Guy, v níž se propojil se světem žluté rodinky ze Springfieldu. Jmenuje se The Simpsons Guy a kdybyste se na něj náhodou chtěli podívat, tak můžeme uklidnit, že na nic ujetějšího v ní už nenarazíte.

Simpsonovi běží na COOLu každý všední den v 18.50 a o víkendech v 18.30. A to rovnou tři díly za sebou!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Takové sexy mytí aut jste ještě neviděli. V hlavní roli svůdný Homer a Family Guy!

reklama

reklama