VIDEO: Taylor Swift se při koncertě zapotila, vystartoval po ní fanatický fanoušek! Jak to dopadlo?

Popová hvězda vystupovala na prvním ze dvou koncertů v kanadském Edmontonu, když bodyguardi nedokázali uhlídat jednoho z fanoušků, kterému nestačilo Swift jen vidět, chtěl si na ni i sáhnout!
Taylor se pěkně lekla!
Taylor se pěkně lekla!

reklama

Muž skočil přes ochrannou zónu mezi fanoušky a pódiem a svýma rukama dosáhl až na plošinu, kde zrovna blonďatá kráska zpívala svůj hit Bad Blood. Bodyguardům se nepodařilo zachytit muže včas, takže na svůj idol přeci jen dosáhl. Chytil Swift za kotník!

Už to vypadalo, že autorka hitu Shake It Off spadne, ale na vysokých podpatcích se udržela a po prvotním šoku pokračovala ve zpěvu dál. Od fanoušků (kteří skákali jen v kotli, ne přímo na ni) si pak na sociálních sítích vysloužila uznání za svou profesionalitu. Sama na Instagramu reagovala touhle větou: „Díky, Edmontone. Dneska v noci to byla šílená zábava a nemůžu se dočkat, až budu zítra večer zpátky na pódiu!“ Ještě že to vzala s humorem.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Útok na Taylor Swift na pódiu
Hvězdnému párečku to sluší

ZÁSNUBY?! Prsten za 500 tisíc dolarů pro Taylor. Calvin Harris je grand. Co na to ona?

Taylor to s mrňousem slušelo.

FOTO: Taylor Swift je kmotřičkou. S prckem jí to slušelo. Nechá se inspirovat a udělá z Calvina otce?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!