VIDEO: Televizní komička šokovala. Přirovnala Justina Biebera k muslimským teroristům!

Muslim nerovná se terorista. Kanadská komička Susan Kent se rozhodla, že to vysvětlí názorně na svém obdivovaném i nenáviděném krajanovi. Vzala si Justina jako pomůcku v tom, aby zbořila mýty, které kolem muslimů panují.
Justin vs Kanada a ISIS vs muslimové...
Justin vs Kanada a ISIS vs muslimové...
facebook

reklama

„Všichni nesnášíme ISIS, jsou to monstra, ale víte, kdo je ještě nesnáší? Muslimové!“ začala komička svůj výklad. Na světě je asi 30 tisíc bojovníků ISIS, ale na planetě žije 1,6 miliardy muslimů. To je stejné jako bychom porovnali Justina Biebera a všechny Kanaďany. Tolik, kolik je Justinů Bieberů v Kanadě (přesně jeden exemplář), je teroristů z ISIS mezi muslimy. Těch je ale pochopitelně více než Kanaďanů, tudíž se 30 tisíc teroristů rozpustí v množství muslimů, stejně jako Justin bude představovat jen nepatrný zlomek procenta mezi všemi Kanaďany.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Justin Bieber a muslimové
Justin vs fanynky

VIDEO: Největší fanynky se setkaly s Justinem Bieberem! Jejich hysterické reakce jsou neuvěřitelné...

Přijme Justin tuhle výzvu?

Sníte o sexu s Justinem Bieberem? Blíží se vibrátory odlité podle jeho chlouby?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!