VIDEO: Tom Hanks zpívá jako holka! Legendární herec řádí v hitu Carly Rae Jepsen

Takhle jste oscarového herce ještě neviděli
Tom Hanks se toho nebojí
Tom Hanks se toho nebojí

reklama

Není to příliš dávno, co se obrovským hitem hitparád i internetu stala písnička mladinké Carly Rae Jepsen Call Me Maybe. Letní hudební pecka se dočkala tisíců parodií i virálních variací, díky čemuž se z drobounké Kanaďanky stala jedna z nejúspěšnějších zpěvaček současnosti. A s videoklipy si rozumí pořád – její nová hitovka I Really Like You ale tentokrát staví na opičkách Toma Hankse.

Laureát dvou Oscarů za Philadelphii a Forresta Gumpa rozhodně nemůže být ve svých 58 letech považován za nějakého páprdu. Dost zábavným způsobem funguje na Twitteru a stal se i hrdinou slavné akce, kdy se nechal fotit s opilým mladíkem. A teď si zjevně parádně užil klip, ve kterém zpívá, mává, telefonuje a tančí s mladou krasotinkou.

Nás může jen mrzet, že podobný klip nevznikne i v Česku – vidět třeba podobně řádícího Ladislava Mrkvičku nebo Václava Postráneckého by rozhodně nebylo od věci.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zpívající Tom Hanks

reklama

reklama