VIDEO z PROSTŘENO! Cholerik a sprosťák se láduje odvarem z ponožek a těžce PRUDÍ. Fakt MAZLÍK!

Během tohoto soutěžního týdne si černého Petra nejméně oblíbeného hrdiny Prostřena! jednoznačně vytáhl hrubián Milan. A není divu. Řidič kamionu se základním vzděláním může být sympatický maximálně sám sobě a jeho keců už mají všichni dost.
Hrubián Milan se u Libora opět předvedl.
Hrubián Milan se u Libora opět předvedl.
archiv FTV Prima a koláž Style.iprima.cz

reklama

V předchozích dílech se obhroublý a agresivní Milan nejvíce navážel do studenta Libora, který se ovšem neustálým ponižováním nenechal vyvést z míry. Pochopitelně mu však oprsklé chování konkurujícího soutěžícího moc nevoní, stejně jako jeho kuchařské umění. A že mu cizí a drzý chlap říká juniore, to ho také dvakrát netěší.

Závěrečné páteční vyvrcholení, kdy Libor hostí ostatní na terase rodinného domu samozřejmě slibuje napětí, dusno a konfliktní situace. A přesně toho se dočkáte. Začne to hned při pórkové polévce, která sice všem chutná, až na jednoho. Milan ji dokonce označí za odvar z ponožek.

Kateřině je dvacet, má základní vzdělání a o vaření toho moc neví.

VIDEO: Hrdinka z Prostřeno! má jen základku, nepozná ani petržel a nakonec se jí krutě pomstí tchyně!

„Když mi to nechutná, mám se přemáhat, abych to sežral a řekl, bylo to dobrý, Libore!?“ Je to sice večer poslední, ale konverzace pokračuje v podobně hrubém duchu. Milan je sprostý a to se nikomu nelíbí, ženám je trapně. A na rozdíl od předchozích dnů, kdy ho peskoval za mlčení, Liborovi vyčítá, že mluví až moc „jako lidový vypravěč“. Je to zvláštní povaha, tenhle Milan, který servíroval hostům štrúdl ze zmraženého polotovaru.

Nenechte si ujít páteční díl Prostřeno! od 17.50 na Primě a později sledujte na Prima Play.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PROSTRENO-KONFLIKT
Nešťastnou Janu kritika Martina kvůli plísni rozplakala.

Plesnivé PROSTŘENO! Ponížení chudou paní rozplakalo, ostatní ji nešetřili!

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!