VIDEO: Zešílela? Zpěvačka Adele zesměšnila obyčejného prodavače!

Stala se snad z oblíbené interpretky namyšlená primadona?
Adele, jak ji neznáme.
Adele, jak ji neznáme.
youtube.com

reklama

Hudební hvězda Adele nepatří na první pohled mezi celebrity, které by pohltila sláva a hvězdné manýry. Tohle video vás ale bude chtít přesvědčit o opaku. Tedy tak trochu. Jedna z největších hudebních hvězd současnosti se totiž rozhodla spřáhnout s populární moderátorkou Ellen DeGeneres a pomocí skryté kamery napálit nebohé zaměstnance řetězce Jamba Juice.

Adele si tak podle pokynů, které jí dávala komička do ucha, musela hrát na rozmazlenou a podivnou celebritu a udělat tamním pracovníkům ze života peklo. Výsledek je ovšem ještě zábavnější, než jak to zní, a je až skoro neuvěřitelné, jakou si ze sebe umí udělat Adele legraci.

Na zábavné video se můžete podívat zde.

Nenebojte, nic takového v tomto případě rozhodně nehrozí. Jedna z největších hudebních hvězd současnosti se totiž rozhodla spřáhnout s populární moderátorkou Ellen DeGeneres a pomocí skryté kamery napálit nebohé zaměstnance řetězce Jamba Juice. Adele si tak podle pokynů, které jí dávala komička do ucha, musela hrát na tak trochu podivnou celebritu a udělat tamním pracovníkům ze života peklo. Výsledek je ovšem ještě zábavnější, než to zní a je až skoro neuvěřitelné, jako si ze sebe umí udělat Adele legraci.
Na zábavné video se můžete podívat zde.Ne, nebojte, nic takového v tomto případě rozhodně nehrozí. Jedna z největších hudebních hvězd současnosti se totiž rozhodla spřáhnout s populární moderátorkou Ellen DeGeneres a pomocí skryté kamery napálit nebohé zaměstnance řetězce Jamba Juice. Adele si tak podle pokynů, které jí dávala komička do ucha, musela hrát na tak trochu podivnou celebritu a udělat tamním pracovníkům ze života peklo. Výsledek je ovšem ještě zábavnější, než to zní a je až skoro neuvěřitelné, jako si ze sebe umí udělat Adele legraci.Na zábavné video se můžete podívat zde.

Slavná zpěvačka má nečekaný problém

Na Adele útočí kvůli sexuálnímu obtěžování! Blíží se konec její hvězdné kariéry?

James Corden a Adele

VIDEO: Adele válí během karaoke! V autě předvedla rapování podle Nicki Minaj!

reklama

reklama