VIDEO: Známý moderátor si vystřelil z Davida Beckhama! Nechal mu udělat sochu, ze které fotbalista nebyl nadšený

Šprýmař James Corden, který už čtvrtým rokem moderuje svou vlastní show, opět napálil známou celebritu. Tentokrát si vystřelil z fotbalisty Davida Beckhama. Pro něj si přichystal slavnostní odhalení jeho vlastní sochy, která však fešákovi Davidovi nebyla podobná! „Vypadám jak Stretch Armstrong,“ zděsil se fotbalista.
David Beckham
David Beckham
Twitter/Mashable ‏

reklama

Hvězdě fotbalových hřišť Davidu Beckhamovi se mělo dostat jedné z dalších poct, když  měla být odhalena jeho socha u fotbalového stadionu LA Galaxy. Jenže to by nebyl James Corden, aby si z něho nevystřelil.

Místo originálu nastrčil pod plachtu zpackanou sochu legendárního fotbalisty a čekal, co se bude dít, až svou „podobiznu“ Beckham poprvé spatří.

 

 

A diváci pondělní Late Late Show se opravdu dobře bavili. Beckhamův údiv a bučení fanoušků/herců, kteří byli na slavnostním odhalení přítomni, rozesmálo i samotného moderátora. Poté fotbalista požádal štáb, aby natáčení stopnul a on si tak v soukromí mohl prohlédnout svou „podobiznu“. „Pane bože, vypadám jak Stretch Armstrong,“ zděsil se David.

 

 

Stretch (pružný) Armstrong je oblíbená dětská postavička, která se může natahovat do všech stran. A právě tak vypadala i tvář vytesaného fotbalisty. „Tohle opravdu nejsem já. Není mi to vůbec podobné, snad jen vlasy jste trefili, a co ten zadek?“ divil se Beckham.

Beckhamovi

David a Victoria Beckham brzy oslaví 20. výročí od svatby!

„Nechci nikoho z vás urazit, ale tohle opravdu nemůže zdobit vstup na fotbalový stadion,“ ukončil to Beckham. Po chvíli se na scéně objevil samotný moderátor a tvůrce žertu a fotbalista se okamžitě dal do smíchu. „Díky bohu, že je to jen žert,“ oddechnul si nakonec fotbalista a složil poklonu moderátorovi, kterému se opět podařilo nachytat další celebritu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!