VIDEO: Zpěvačka Katy Perry seřadila své exmilence podle toho, jak byli dobří v posteli! Jak dopadl sexy Orlando Bloom?

Kdo byl jedním z jejích nejlepších milenců?
Známá zpěvačka se toho nebojí.
Známá zpěvačka se toho nebojí.
profimedia.cz

reklama

Tak na tenhle peprný rozhovor sexy zpěvačka Katy Perry asi jen tak nezapomene. V rámci propagace svého nového alba se totiž objevila v populárním americkém pořadu The Late Late Show baviče Jamese Cordena, jenž jí připravil opravdu děsivý zážitek.

Během jedné z jeho originálních “her“ totiž před ní postavil řadu velmi nechutných jídel, z nichž by se většina z nás asi pozvracela. Katy tak měla dvě možnosti. Buď odpovědět na opravdu osobní otázky, nebo jeden z těchto hnusů sníst. No a jedním z dotazů bylo, aby zpěvačka ohodnotila, jak dobří byli její bývalí partneři v posteli!

Katy Perry

GALERIE: Katy Perry otevřeně promluvila o svých lesbických zkušenostech! Kolik holek měla?

Zpěvačka měla na pokyn Cordena seřadit postelové schopnosti tří svých nejslavnějších partnerů, herce Orlanda Blooma, zpěváka Johna Mayera a DJe Dipla. A to hezky od nejhoršího po nejlepšího. Perry se sice dlouho zdráhala odpovědět, při pohledu na odporné jídlo se ale nechala přemluvit.

Nejlepším milencem ze jmenovaných je tak podle ní v Americe velmi populání John Mayer, nejhůře naopak dopadl chudák Diplo. Sexy samec Bloom tak skončil přesně uprostřed. Katy Perry pak zavtipkovala, že žádný z nich by se asi nedostal do nejlepší trojice. Poté ale dodala, že všichni jsou výborní milenci a ihned by s nimi skočila do postele. Něco nám říká, že u Dipla a představitele Legolase teď už asi příliš šanci nemá.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Katy Perry - hodnocení milenců

Katy Perry je pěkně sexy!

Katy Perry dráždí po rozchodu fanoušky neuvěřitelně sexy fotkou! Podívejte se, jaké tělo je teď singl!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!