VIDEO: Zpěvák Slzy se nehezky osypal: Petře, dej si příště pozor!

Při svém prvním turné vyprodali tisícové haly, teď pokračují během prázdnin na většině letních hudebních festivalů. Stále populárnější kapela Slza myslí na své fanoušky. Zveřejnila emotivní videoklip k písni Vstříc nekonečnům a prozradila i něco málo z natáčení.
Při natáčení klipu se Petr potýkal se zdravotními komplikacemi.
Při natáčení klipu se Petr potýkal se zdravotními komplikacemi.
Universal Music

reklama

„Jarní Katarze TOUR 2016 byla nezapomenutelnou událostí plnou emocí a zážitků. Chtěli jsme je našim fanouškům připomenout a natočili tak klip z turné,“ zaznělo od kytaristy a zakladatele kapely Lukáše Bundila. Klip pořídila dvojice bratrů Jakub a Mikuláš Křenovi (KrenBros). Zároveň slouží jako pozvánka na druhou část tour. To startuje 5. října.

A takhle to vypadalo, když kluci zavítali na Primu.

Kapela SLZA prozradila: Nejbizarnější dárek od fanynek? Kalhotky to nejsou...

Singl, za jehož textem stojí Ondřej Ládek aka Xindl X, je po megahitech Lhůta záruční, Celibát, Katarze a Fáze pád pátou nahrávkou z desky Katarze. Určitě patří mezi nejenergičtější songy a na živých koncertech mezi nejoblíbenější.

„Během natáčení scén ve vysoké trávě jsem zapomněl na svoji silnou alergii na pyly. Netrvalo dlouho a začal jsem kýchat, otekly mi oči a celý jsem se osypal. To je důvod, proč mám ve scénách ze statku celou dobu nasazeny sluneční brýle,“ přiznává s úsměvem zpěvák kapely Petr Lexa. Podívejte se na nový klip. Jak se vám líbí?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slza - Vstříc nekonečnům (videoklip)

Petr s fanynkami

VIDEO: Takhle dělá Petr Lexa selfie! Jeho fanynky jsou neodbytné

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!