VIDEOMANUÁL: Jak vyfotit nejlepší selfie? Mladý Beckham vám ukáže extra tipy!

První syn Davida Beckhama a posh Spice Victorie se dostává mezi celebrity už ve svých šestnácti letech. Dorazil i na předávání cen MTV VMA. A protože focení na Instagram je úplná věda, rozhodl se, že natočí manuál.
Jak udělat nejlepší selfie?
Jak udělat nejlepší selfie?

reklama

Na Instagramu má už 4 miliony followerů, a tak se podělil o svoje tipy na nejlepší fotky. Obsah rozhoduje, takže si na svých fotkách dávejte záležet a hlavně nikdy neproste o to, aby vás někdo začal sledovat. Když budete ukazovat zajímavé fotky, lidi o vás projeví zájem sami.

Nefoťte jenom sebe, dívejte se i kolem, co zajímavého se děje. Takže si na chvíli ten narcismus se sefíčky občas i odpusťte. Mezi Brooklynovy tipy taky patří nepoužívání selfie tyčí, jelikož je s nimi zábava tak pět minut, pak už je to prostě nuda. Máte taky brzdit s filtry, protože co je moc, to je moc. A hlavně se bavte!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Brooklyn Beckham selfie
Během předávání cen MTV VMA toho Miley moc neoblékla...

FOTO: Jak vypadá Miley zevnitř? Skandalistka zveřejnila nejšílenější selfie ever...

Někdo fotí, jak někdo fotí sám sebe... divná doba, co?

SELFÍČKA jsou minulost! Přichází čas GIGAselfie! Kde a jak je můžete fotit?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!