Vila bez Thomase. Honza se z harému neraduje

Když nepřišel Thomas z duelu, napřed se leckomu ulevilo. Jenže pak Eva řekla jednu naprostou pravdu: "Chtělo by to nějaký chlapy...". Díky vývoji v soutěži zůstává holkám k dispozici jen Honza. Jenže ten z toho radost nemá.
Hygiena musí být
Hygiena musí být

reklama

Ládíka, který sní spíše o mužích a Vladka, který je jednoznačna gay, Honza nemusí mezi soupeře o dívčí pozornost počítat. Na holky zbyl sám. Z jeho redakcí po Duelu ale bylo jasné, že se mu to pranic nelíbí. Vyjde se všemi (skřípe mu to jen s Vladkem, o kterém tvrtí, že je vyčpělý a jeho soutěž byla už před osmi lety), ale Thomas byl spojenec!

Žensko-mužské síly jsou teď v obrovské disporoporci. Dokonce vedly večer holky k myšlence, jak by to asi vypadlo, kdyby byly ve Vile samé holky. Dost se těmi spekulacemi vyděsily. Vila by prý vypadala jako ženská věznice.

Takže pokud nepřijde do Vily nějaká testosteronová sexy návštěva, může si Honza celkem oprávněně připadat jako paša. Kterou z děvčat si asi vybere? Podívejte se na VIDEO přehlídku toho, co má Honza k dispozici:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dámský striptýz

Pravda je, že už se rozhlížel v minulých dnech. A rozhlíží se možná i teď, takže se podívejte do Vily přes čtyři kamery a on-line přenost zdarma:

VSTUP DO VILY PŘÍMO TADY.

Honzo, proč si tam držíš tu ruku?

Nikol a Honza: Co to bude, až to bude?

Romana

Romana v šoku: Přitahuje krasavce z Vily, sám jí to přiznal

 

Sledujte dnes VyVolení - Speciál od 18:00 a také Zprávy z Vily v 19:40

A ještě jednou holky pěkně jedna po druhé. Každá má STYL:

eva uvod

Seriál: „Ona má styl“ díl pátý: Eva

Ona má styl - Lucie

Seriál „Ona má styl“ díl druhý: Lucie

Ona má styl - Romana

Seriál: „Ona má styl“ díl čtvrtý: Romana

Ona má styl - Nikol

Seriál: „Ona má styl“ díl třetí: Nikol

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!