Vilu ovládla černá magie. VIDEO, ze kterého mrazí

VyVolení si pěkně zahrávali. Praktikovali voodoo a původně celkem nevinná zábava se zvrtla v něco, co by se podle některých názorů mohlo nepěkně vymstít.
mrkvove-voodoo-screen
mrkvove-voodoo-screen

reklama

Odborníci na černou magii a paranormální jevy by se nejspíš dost zhrozili, kdyby viděli, jak nebezpečně se vyvíjela situace ve Vile. Soutěžící měli z mrkve vyrobit panáčky a pojmenovat je. Každý se toho zhostil jinak. Nejsurovější byl Thomas – ten si přes figurku řešil nenávist k Vladkovi – a rozmašíroval ji prudkou ranou pěstí o zeď. A protože v internetových kruzích věnovaných magii koluje vzkaz: Každý jedinec nese odpovědnost za rituály, které praktikuje, najdou se jistě i jedinci, kteří jeho pásový opar nepřičítají infekci, ale zlé energii, kterou na sebe poštval.

Některá děvčata se hry vyloženě instinktivně bála. Třeba Lucka nedokázala panáčkovi (kterého také pojmenovala Vladko) vůbec ublížit a raději ho nechala v prádelně. Ani Vladko se do ubližování nepouštěl – jeho figurka znázorňovala Nikol.

Černá magie voodoo je rozšířená zejména na Haiti. Původně pozitivní náboženské obřady, vycházející z víry, že všechny věci, události a živé bytosti ve vesmíru jsou propojeny, byly postupně zneužity k ubližování. Rituály s panenkou patří k nejprimitivnějším a nejnižším formám voodoo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mrkvové voodoo II.

Jak se kdo s úkolem vypořádal, najdete v následujících článcích:

Romana nevraždí, jen dotváří své figurce ksichtík

Video: Mrkvové voodoo aneb Jak uškodit soupeři – 1. část

Eva pustila fantazii na špacír

Video: Mrkvové voodoo aneb Jak uškodit soupeři – 2. část

Tip Prima-Style.cz: Dnes na Primě Zprávy z Vily v 19:40 a Výzva od 20:15. Denní rekapitulace na Prima love od 21:20!

Mrkněte se do Vily přes naše kamery zdarma ZDE.

Mohlo by vás zajímat:

Zúčtovaná Eva oceňuje, že si alespoň může sama vybrat soupeře

Důležité rozhodnutí již dnes večer. Sledujte pátou Výzvu ve 20.15!

Vladko a Romana si teď rozumí

Video: Vladkova hezká chvilka

Mami, miluju tě... Ale...

Exkluzivní VIDEO: Vladko a jeho maminka. Co zničilo jejich rodinu?

reklama

reklama