Víme, čím dokáže Miss Langmannová znechutit snoubence

Modelka a Česká Miss 2006 Renata Langmannová chodí už pět let s podnikatelem Ondřejem Novotným, který ji o Vánocích požádal o ruku. Jejich takřka idylický vztah ale narušují modelčiny ruce.
Renata Langmannová s přítelem Ondřejem tvoří moc hezký pár
Renata Langmannová s přítelem Ondřejem tvoří moc hezký pár
archiv

reklama

Když totiž Langmannová přijde domů s nalakovanými nehty, přítel zuří.

„Ondřej nesnáší, když mám barevné nehty. Když mi je náhodou někde na akci nalakují a já s tím přijdu domů, tak mě hned žene do koupelny, že si je musím odlakovat,“ řekla modelka.

„Nevím, proč mu to tak vadí, ale je na to úplně vysazený,“ smála se Langmannová, která plánuje veselku až na příští rok.

"Letos už svatbu nestihneme připravit. Odjíždím totiž na měsíc pracovně do Milána, a hrozně bych se chtěla vdávat v létě. Ale tak si aspoň můžeme nechat dost času na to, abychom všechno dokonale naplánovali,“ zasnila se Renata, která dokonce s přítelem uvažovala i o tom, že by se vzali někde v exotické zemi.

Vzhledem k tomu, že Novotný podniká v cestovním ruchu, nebyl by to až takový problém. Jenže nejkrásnější dívka roku 2006 už odmala touží po tom, aby na její první svatbě byla celá rodina, což by se opravdu hodně prodražilo. Vypadá to tedy, že vdavky nakonec budou v Čechách.

„Chtěla bych, aby na svatbě byli i prarodiče. Určitě tedy budeme mít tradiční obřad,“ dodala Renata Langmannová.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Renata Langmannová se zúčastnila Dětského dne Nadace Terezy Maxové

Zoufalá Langmannová obchází dětské domovy!

Renata Langmannová s přítelem Ondřejem tvoří moc hezký pár

Langmannová: Házeli po nás kýble vody!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!