Víme, co dělá v ložnici Krainová s manželem. Budete překvapení!

Modelka Simona Krainová (40) má s manželem Karlem Vágnerem (39) zajímavý recept na to, jak se zabavit o žhavých letních večerech. Hrají spolu bingo.
Simona Krainová umí být velice sexy
Simona Krainová umí být velice sexy
archiv Sasazu

reklama

„Strávila jsem spoustu času v Asii, zejména v Turecku a bingo jsme velmi rádi hrávali. Je fajn takhle strávit večer a navíc mít možnost něco vyhrát,“ řekla Krainová, která zatím hraje jenom s manželem, ale až povyrostou její synové Max a Bruno, může hrát celá rodina.

Od protřelé modelky bychom čekali nějaké více vzrušující aktivity, ale i bingo prý může být docela adrenalin. Nedivíme se, že je Simona po večerech schopná už jen hrát hry, protože péče o rodinu a dva malé caparty, ji hrozně vysiluje.

"Naši synové jsou opravdu nároční na výchovu a ke konci dne oba padáme únavou. Úplně vyřízená chodím spát v osm večer,“ přiznala se modelka.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Krainová fotí

Video VIP zprávy: Simona Krainová v aquaparku

To je cachtanda! Krainová dováděla ve vodě

Simona Krainová si na filmovém festivalu v Karlových Varech užívá

Bod varu (den třetí): Krainová se konečně uklidnila!

TOP STAR love, w30/12, Simona Krainová

TOP STAR love: Simona Krainová si umí těhotenství užít!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!