Víme, jak hubne Tereza Kostková – Stres, nebo nový muž?

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (37) je štíhlejší a krásnější. Co za tím je? Některý z obvyklých důvodů, kvůli kterým ženy shazují kila? Stres, nebo nový muž?
Tereza Kostková by mohla konkurovat modelkám
Tereza Kostková by mohla konkurovat modelkám
facebook

reklama

Sympatická Tereza Kostková je v poslední době čím dál krásnější a štíhlejší. Kupodivu v tom není žádný nový muž, závratná dieta či pracovní stres. Jak se tedy Tereze podařilo získat tak dokonalé křivky? „Rozhodně za tím nehledejte nic závratného a šokujícího. Jen se snažím dodržovat zaručené pravidlo. Co člověk spotřebuje, musí taky vydat. Já osobně ráda jím, proto častěji cvičím. Mám i osobního trenéra. Oblíbila jsem si i bikram jógu,“ přiznala Tereza.

V poslední době se herečka objevuje především v divadle či moderuje společenské akce. Jelikož je nyní plesová sezona, není divu, že jeden z vyhlášených plesů bude moderovat právě Kostková. „Oslovili mě organizátoři Česko-Slovenského plesu a vzhledem tomu, že jde nejen o velkou společenskou událost v Obecním domě, ale ples budu spolumoderovat s hercem Marošem Kramárem, obzvlášť se na něj těším,“ dodala s úsměvem Tereza.

-juf-

video VIP zprávy: Zoomovská píseň pro levharta se dostala i na cédéčko s písničkami pro děti

Tereza Kostková pokřtila „Zoomovskou“ píseň pro levharta

Video VIP zprávy: Herečka Tereza Kostková je čím dál krásnější. Prozradila nám, jak to dělá!

Tereza Kostková je kočka: Podívejte se na její zaručené tipy, jak být krásná

Tereza Kostková: Cepuje jí jachtařka

Tereza Kostková: Cepuje ji jachtařka


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!