Víme první: Heidi Klum je opět sama. Poslala bodyguarda k vodě?

Má snad smůlu na muže, nebo jsou její nároky na partnera příliš velké? Topmodelka Heidi Klum (40) a její přítel Kirsten Martin (41) už netvoří pár. Po roce a půl se rozešli.
Heidi Klum s novým přítelem Martinem Kristenem
Heidi Klum s novým přítelem Martinem Kristenem
isifa.com

reklama

Podle německého magazínu Gala a amerického časopisu People má být Heidi Klum zase volná. Po roce a půl zdánlivě idylického vztahu se místo svatby údajně koná rozchod.

Supermodelka a bodyguard přiznali vztah jen krátce poté, co Heidi podala žádost o rozvod se zpěvákem Sealem. Od té doby se milenci téměř nehnuli od sebe. Dokonce měl Kristen na konci roku Heidi požádat o ruku. Spekulovalo se i o těhotenství. Místo veškerých dohadů, došlo k rozchodu a pár od sebe žije již pár týdnů. „Martin se ocitl ve velmi těžké situaci, neustál ten mediální kolotoč. Bude však vždy Heidi vděčný za vše,“ citoval magazín. Podle všeho končí nejen láska k Heidi, ale nebude pro modelku ani pracovat jako bodyguard.

Podle blízkých si jeden druhého velice váží a jsou si vědomi, že se navzájem podporovali. „Zůstávají i nadále přátelé.“ Naposledy byl pár viděn před dvěma týdny v Brentwoodu v Kalifornii na fotbalovém utkání jednoho ze synů Heidi. Oba seděli vedle sebe a podle přítomných se k sobě moc láskyplně nechovali. S nimi seděla i čtyřletá dcera Heidi Lou Soulola a měla Kristena držet za ruku. Po rozvodu bodyguard působil jako otec všech čtyř dětí, které ho měly evidentně velice rády.

Sama topmodelka měla blízkým přiznat, že jsou s Kristenem od sebe, ovšem žádné oficiální prohlášení zatím nevydala.

TIP Prima-Style.cz: Tohle krásné tělo chlapi stejně nenechají dlouho na pokoji! Viz. FOTOGALERIE

-juf-

Heidi Klum, Martin Kristen, Henry Samuel, Johan Samuel, Leni Samuel a Lou Samuel s chůvou na výletě v Los Angeles

Multimatka Heidi Klum odmítá svatbu

Zase ji letos nikdo nepřekonal

Vítej stáří – Topmodelka Heidi Klum a její fantastická proměna (FOTOGALERIE)

Heidi Klum s novým přítelem Martinem Kristenem

Heidi Klum potvrdila lásku k bodyguardovi!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!