Vít Olmer uvedl do kin pokračování vekslácké balady

Režisér Vít Olmer (71) se po dlouhé době ukázal ve společnosti, aby v pražské Tipsport Areně uvedl pokračování kultovního příběhu o "vekslácích" z konce 80. let Bony a klid 2. Do kin se film dostane 22. května.
Všichni měli před premiérou dobrou náladu
Všichni měli před premiérou dobrou náladu
Jiří Janoušek

reklama

Luxus, peníze, lehké ženy a bujné dekolty – tak tím se nesl úvod před premiérou pokračování filmu Bony a Klid 2. K dobové atmosféře nesměli chybět ani příslušníci Veřejné bezpečnosti v tradičních žlutobílých autech s modrými majáčky kontrolující občanské průkazy.

Tentokrát měli předpremiérovou projekci možnost zhlédnout i diváci, kteří si za lístek zaplatili 249 korun, a měli tak možnost usednout v hledišti vedle slavných osobností, jako je režisér Vít Olmer s manželkou, herci Roman Skamene, Veronika Jeníková, Miloslav Kopečný, František Švihlík, Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, autorka kostýmů a ve filmu "šéfka bordelu" Simona Chytrová i skladatel Ondřej Soukup.

Režisér Olmer byl se svým dílem spokojený. Pokračování filmu začal natáčet loni na podzim podle vlastního scénáře. Předchozí film totiž vznikl ze scénáře Radka Johna, který se na pokračování již nepodílel. Příběh se odehrává kolem partičky někdejších veksláků, kteří po listopadu 1989 skončili ve vězení a nyní se opět po propuštění přizpůsobují společnosti.

„Veksláci jsou všude, kde se dají vydělat rychle peníze. Do této společnosti se dostane i Martin (Jakub Prachař), který přijíždí z malého města do Prahy sehnat peníze," poodhalil Olmer, který vydal i knihu, kde se objevuje mnoho věcí, které se do filmu nevešly.

 

-juf-

 

Video VIP zprávy: Vít Olmer a jeho žena Simona Chytrová křtili knihu k novému Olmerovu filmu Bony a klid 2

Bony, nebo klid? Olmer v tom má jasno: Film!

Ondřej Soukup se svojí partnerkou Lucií Šoralovou

Neúprosný Soukup: Milenka musela na konkurz!

Veronika Jeníková se rozhovořila o svých nahých scénách ve filmu

Veronika Jeníková: Je plachá, ale ráda se předvádí (TOP STAR video)


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!