Vítěz TýTý Josef Klíma - Co na to jeho kardiolog?

"Ničím si zdraví," připouští publicista Josef Klíma, který získal zrcátko TýTý v kategorii osobnost televizní publicistiky. "Ale přece nebudu sedět doma s rukama v klíně na důchodě," směje se.
Josef Klíma se zrcátkem TýTý
Josef Klíma se zrcátkem TýTý
jj

reklama

"Tým není moc velký, ale skvěle se doplňujeme," pochvaluje si Josef Klíma kolegy, se kterými připravuje pořad Očima Josefa Klímy. V nasazení nepolevuje, přestože má už několik let poměrně vážné problémy se srdcem. "Co na to říká můj kardiolog? Předepisuje mi léky a nijak moc to nekomentuje. Jestli má radost z TýTý, to jsem ještě nezjistil, protože jsem si zatím nezapnul telefon," řekl nám sympaťák Klíma těsně po skončení slavnostního večera. Populárního publicistu občas potrápí srdeční arytmie.

Dodal, že ocenění patří celému týmu a v přímém televizním přenosu poděkoval Nově, že zrušila pořad Na vlastní oči. "Alespoň jsem mohl to ocenění získat po dvou letech na Primě."

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

STYLE: Klíma oči
Gentlemani!

Prima na vítězné vlně! Zrcátka TýTý jsou doma:-)

Moderátoři FTV Prima přijeli ve velkém stylu... kočárem...

Exkluzivně! Celebrity, které si spěchaly pro svá vytoužená zrcátka!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!