Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka měli další soudní stání!

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka měli dnes další soudní stání! A u nich je teda fakt těžký zjistit, které z těch mnoha soudů to zrovna bude! Tak prosím vás! Tenhle nebyl kvůli těm sexuálním inzerátům, které měl prý Řepka psát jménem své exmanželky, ale to vehementně odmítá. Ani kvůli exekucím nebo kvůli nařčení a pomluvám. Tenhle byl kvůli alimentům, které Tomáš dle slibu u soudu neplatil a které se rozhodl rovnou i snížit.
23. 5. 2018 TOP STAR: VLAĎKA ERBOVÁ A TOMÁŠ ŘEPKA MĚLI DALŠÍ SOUDNÍ STÁNÍ!
23. 5. 2018 TOP STAR: VLAĎKA ERBOVÁ A TOMÁŠ ŘEPKA MĚLI DALŠÍ SOUDNÍ STÁNÍ!

reklama

Bývalí manželé Řepkovi sice mají rozvod i majetkové vypořádaní dávno za sebou, co ale stále řeší, je otázka výše alimentů na syna Markuse. A právě kvůli tomu dnes proběhlo u Městského soudu v Brně opatrovnické řízení. Do jednací síně dorazila po poledni Vlaďka Erbová v doprovodu advokátky Karolíny Zelenkové. K soudnímu stání, které trvalo přes hodinu, se Tomáš Řepka nedostavil.

 

Moji...zítra kolem 10 hodiny budu mít vlasy zpátky na Vlaďku... Cítím se už opět silná a sama sebou, cítím, že už se nemusím bát postavit se čelem ke všemu co se kolem mne a v mém životě děje...Vždycky jsem se snažila bojovat, jen teď to bylo a pořád ještě je o trochu víc těžší. Každý z Vás má svoji cestu, jak zvládnout to, co "bolí"...já se musela schovat...schovat před světem, abych měla ne 100%, ale 200% síly...pro sebe, pro děti a pro mého muže. Byly to změny velké, ale nelituju ani jedné z nich, která se kdy se mnou odehrála. Ať už to bylo uvnitř mého já, kam jsem nikoho nepustila, tak i změna vizuální, kterou jste mohli společně se mnou sledovat i Vy...Vlasy mi umožnily být na chvilku neviditelná a právě díky této chvilce umím být znovu ta vyrovnanější...ta silnější...Děkuji Vám všem, kteří jste se mnou a jste tu pro mě...ať se kolem mě děje cokoliv... tak snad to zítra dám bez pláčeše Vlaďkakogahaircare #michalbacak #pravevlasycz #loreal #kerastase #velkepodekovani #zaspolupraci #zamoznost #vyzkousetsi #bytzenou #sculikem #jdesezpetnaznacky #dekuj

Příspěvek sdílený Vlaďka Erbová Official (@vladka_erbova_),

Tomáš Řepka měl na syna platit patnáct tisíc korun měsíčné. Tuto částku si před lety sám stanovil. Jenže prý neplatí. A vzhledem ke změně jeho životní situace, podal návrh na snížení výživného. Kromě výše alimentů se tu řešila i úprava styku s dítětem.

Na podzim podala bývalá modelka trestní oznámení na neznámého pachatele ohledně inzerátu nabízejících sexuální služby pod jejím jménem. Ty ji měly poškodit. Spekuluje se o tom, že za vším stojí právě její exmanžel, společně s partnerkou Kateřinou Kristelovou. Oba dva se ale tomuto osočení brání. Podle advokátky Erbové prý ale existují prokazatelné důkazy, že za incidentem s inzeráty stojí Řepka s Kristelovou. A už brzy prý padne obžaloba a bude soud. My pro vás budeme kauzu i nadále sledovat.

reklama

reklama