Vladkova cesta VyVolenými I: Dalších 99 dní ve Vile

První vítěz českých VyVolených Vladko Dobrovodský prožil ve čtvrté řadě ve Vile dalších 99 dní. A vyhrál podruhé. Na legendárního šampióna, zbožňovaného diváky, zkrátka nikdo ze soupeřů neměl.
V Extra volbě vyhrál nad Zajacem a Zvěřinou
V Extra volbě vyhrál nad Zajacem a Zvěřinou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O účast ve čtvrté řadě VyVolených se Vladko utkal se dvěma někdejšími soupeři – svým úhlavním nepřítelem z první Vily Petrem Zvěřinou a ukecaným horníkem a showmanem Emilem Zajacem. Petr Zvěřina „z Václaváku“ proslul svými hláškami, které se tak zažily, že je dnes zná snad úplně každý. Emil Zajac, který se dokonce ve Vile VyVolených oženil se svou přítelkyní Radkou, zase bavil diváky svérázným smyslem pro humor. A Vladko – ten bavil diváky prostě vším. Proto také získal ve Velkém finále, které se konalo v Bratislavě, přes půl milionu hlasů, a tudíž i výhru v celkové hodnotě 11 milionů korun. Nabízela se tudíž otázka, zda si získá díky obrovským zkušenostem respekt ostatních a stane se vůdčí osobností, nebo mu to naopak dají pořádně „sežrat“. Tentokrát překročil práh Vily VyVolených 23. srpna a došel až do Velkého finále 29. listopadu. Pod dohledem všudypřítomných kamer tudíž prožil neuvěřitelných 99 dní!

Šestkrát a dost?

Vladko se stal i nejčastějším účastníkem Duelů. Do studia šel hned při první příležitosti – svou sílu si na něm chtěl vyzkoušet populární rapper El Nino. A pohořel. V šestém Duelu vyřadil ze hry svého úhlavního nepřítele Thomase a dalším jeho soupeřem, který s ním prohrál, se stal Honza, který neustále dokola opakoval: „Porazím šampióna!“ Počtvrté se Vladko střetl ve studiu s Luckou, která doplatila na svou zásadovost, pátou soupeřkou, která nestačila na jeho popularitu, se stala v Malém finále Romana. A to nejlepší nakonec – pošesté se utkal Vladko ve Velkém finále o pět milionů se svou nejbližší duší ve Vile – Pavlínou.

Duel s úhlavním nepřítelem Thomasem

Vladkova cesta VyVolenými III: Příliš silná káva

 

Nejkrásnější vztah si vybudoval s Pavlínou

Vladkova cesta VyVolenými IV: Kámoška, nebo láska?

 

Vladko podruhé vítězem VyVolených!

VyVoleným je Vladko!

 

Pavlína a Vladko - Obrázek 4

Jak splnit životní sny? Ideální řešení nadosah!

 

Making of

Video: Chtěli jste vidět zákulisí VyVolených? Tak tady to máte: Making of VyVolení 2013

Jak vypadal život v zákulisí VyVolených? Podívejte se na video:

MAKING OF: VyVolení 2013
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama