Vondráček nehraje, on plácá

Herec a zpěvák Petr Vondráček (37) je vášnivý sportovec. Nevynechá jedinou příležitost, aby předvedl své dokonalé pohybové nadání. V některých sportech by měl ale přidat!
Petru Vondráčkovi těsně uniklo čtvrtfinále ve VIP Tenis Cupu
Petru Vondráčkovi těsně uniklo čtvrtfinále ve VIP Tenis Cupu
Jiří Janoušek

reklama

Nejradši má tenis. „Chodím ho plácat s partou zralých mužů. Ale jinak hraju ještě ping pong a fotbal. Jen s golfem to v poslední době není moc slavné. Hraju ho od deseti let, nejvíc mi asi šel v sedmnácti,“ prozradil Petr Vondráček a dodal, že jeho handicap je už velmi dlouho třináct. „Je to podobné, jako když řeknete nějaké starší ženě: ,Ano, vy jste stále mladá, ale bohužel už dlouho.´ Přesně takové je to s mým golfovým handicapem.“

Petr Vondráček se zúčastnil i VIP Tenis Cupu v Průhonicích u Prahy. Byl zklamaný, že pršelo. „Je to škoda, venku jsou antukové kurty, na kterých se hraje lépe – a pomaleji. Na rychlém gumovém povrchu člověk musí makat a být víc ve střehu,“ povzdychl si herec, který se prosadil i jako moderátor show FTV Prima Hádej, kdo jsem.

Léto stráví Petr Vondráček s rodinou na chalupě. „Pořád je tu co dělat. Chci se hlavně věnovat svým dvěma holkám,“ říká Vondráček, který má s přítelkyní Barborou Janotkovou dceru Aničku (3).

Vondráček se objevil v seriálu Velmi křehké vztahy, hrál i v několika filmech, například v pohádce O Ječmínkovi nebo v celovečerním snímku Bestiář. Žádné další větší herecké příležitosti nejsou zatím v dohledu, a tak se herec bude věnovat hlavně svojí kapele Lokomotiva. „Příští rok budeme slavit dvacet let od jejího vzniku, tak při té příležitosti uspořádáme nějaký velký koncert,“ dodal herec.

-dad-


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!