Vondráčková má na Floridě dům, ale přespává u známých!

Tak to je teda gól! Helena Vondráčková (65) a její manžel Martin Michal (53) se ještě ani jednou nevyspali ve svém domě na Floridě. Od počátku, co jej vlastní, ho totiž pronajímají.
Martin Michal je Heleně Vondráčkové rádcem i v oblékání
Martin Michal je Heleně Vondráčkové rádcem i v oblékání
Jiří Janoušek

reklama

„Pořídili jsme si ho jako investici,“ říká Martin Michal a fakt, že zrovna tato oblast bývá často devastována tornády, komentuje suše: „Když máte pojistku, tak to zvládnete. Ale my jsme měli za ta léta akorát pochroumaný okap, který jsme za 200 dolarů vyměnili.“

Jejich dům stojí v St. Petersburghu, tam kde žil Waldemar Matuška s Olinou Blechovou (65) a Waldemarem juniorem. Helena s Michalem se stali Olininými blízkými přáteli a vzájemně si vypomáhají. „Ona je pro mě druhá Helča. Mám ji rád a moc si jí vážím,“ říká Michal, jehož agentura Olgu zastupuje na českém trhu a plánuje jí v brzké době malé turné. Tentokrát Helena s Michalem odletěli na Floridu na celé čtyři týdny.

„Těším se na tu absolutní pohodu a klid. Mám novou kameru, tak doufám, že se mi podaří natočit delfíny,“ plánovala zpěvačka. Svého psa – vlčáka – nechali u sousedů, aby ho nestresovali dvanáctihodinovou cestou v zavazadlovém prostoru. A naopak s sebou vzali kufr a Helena se dušuje, že tentokrát poloprázdný. „Tam člověk fakt nepotřebuje víc než tři trika, dvoje šortky a plavky.“ Spát budou u přátel. A Olině místo dárku –- beztak si prý nic nepřeje – vezli korektury biografie o Waldemarovi Matuškovi, kterou vdova napsala a chystá v Česku k vydání. Helena se po návratu pustí do natáčení desky a také absolvuje turné Báječný flám 2013.

Ivana Bachoríková

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!