Voříškovi hledají ženskou: Na Primě!

Už je to definitivní. Hvězda televizního zpravodajství Karel Voříšek (49) se stěhuje na obrazovku Prima family. Bude moderovat hlavní zpravodajskou relaci.
Karel Karel Voříšek se brzy objeví ve zpravodajství Prima Family
Karel Karel Voříšek se brzy objeví ve zpravodajství Prima Family
FTV Prima

reklama

"Karla na Primě vítám s vědomím, že jde o slušného a seriózního člověka," řekla šéfka zpravodajství Jitka Obzinová. "Venku svítí sluníčko, ale nejen venku, je to vidět i tady na Primě. Líbí se mi tady," usmíval se Karel Voříšek poté, co si prošel newsroom, prohlédl si studio a seznámil se s novými kolegy.

Teď už zbývá jen jedna, ale velmi důležitá věc – najít Karlovi partnerku. Tedy tu televizní. Karel vytvoří s novou moderátorkou třetí zpravodajskou dvojici. Jestli vedle něj usedne nějaká nadějná hvězda z řad reportérů, nebo nová tvář, nad tím zatím visí otazník.

Prima FTV se už před časem ptala na vnímání Karla Voříška svých diváků přes internetový dotazník. A i podle ohlasů ze sociálních sítí jsou diváci jeho novým angažmá na Primě nadšeni. "Karel je skvělej chlap," kvitovala zprávu s nadšením divačka Lucie Chalupová.

Karel v redakci potkal také řadu kolegů z předchozích médií, ve kterých pracoval. Kromě formálního třesení rukou se tak s některými i kamarádsky poplácal po zádech.

 -va-

reklama

reklama