Vránová stále dostává erotické dopisy!

Herečka Gabriela Vránová (73) je již přes čtyřicet sezon členkou pražského Divadla na Vinohradech a pořád vypadá naprosto úžasně. Nemá jedinou plastiku a prý o sebe ani nijak nepečuje.
Gabriela Vránová je stále elegantní dáma
Gabriela Vránová je stále elegantní dáma
Jiří Janoušek

reklama

„Jsem tváří několika nadací, podporuji třeba boj proti Parkinsonově nemoci nebo lidi, kteří jsou nevidomí. Snažím se pomáhat a také pořád hraji. Nejradši ale pracuji se svým synem (režisér Ondřej Kepka (42), známý také jako představitel Honzíka v seriálu Arabela),“ řekla šarmantní herečka.

„Pod Ondřejovým vedením se mi hraje skvěle. Jak se říká, maminka a režisér mají vždycky pravdu, ale pozor, v tomto případě dávám samozřejmě přednost režisérovi. Točila jsem s ním třeba Smetanový svět, kde jsem hrála partnerku Luďka Munzara. V jeho bakalářské práci Dívka se zázračnou pamětí jsem zase hrála takovou debilku po boku Vlasty Brodského. To bylo krásné natáčení,“ vzpomíná Vránová.

V mládí patřila Vránová mezi naše nejkrásnější herečky a i dnes má spoustu obdivovatelů. „Naposledy mi napsal jeden pán: Usínám s vaší hubičkou. Chvilku jsem nevěděla, jak to myslí, ale pak mi došlo, že si pouští seriál Chalupáři, kde v jednom díle nacvičujeme divadelní hru a při té příležitosti dostanu spoustu hubiček od různých mužů.“

Gabriela Vránová ztvárnila stovky rolí v divadle i v televizi. Mezi její nezapomenutelné postavy patří Líza Bornová v seriálu Sňatky z rozumu (1968), lehkomyslná Betty v projektu F. L. Věk (1971) nebo učitelka Hajská v My všichni školou povinní (1984). V loňském roce se objevila ve filmu Bastardi 3.

-dad-

reklama

reklama