Všechno je jinak: Daniel Craig si opět zahraje Jamese Bonda

Britský herec Daniel Craig si zahraje agenta 007 v jubilejním pětadvacátém díle bondovek. Tuto informaci zveřejnil sám herec, když hostoval v pořadu populárního amerického moderátora Stephena Colberta. „Popravdě, vždycky jsem to chtěl udělat,“ sdělil Craig.
Daniel Craig si znovu zahraje Jamese Bonda.
Daniel Craig si znovu zahraje Jamese Bonda.
http://www.007.com/

reklama

„Ano!,“ odpověděl Daniel Craig na otázku televizního moderátora, zda se vrátí na post Jamese Bonda. „Už jsme ten nápad probírali a jen jsme se snažili pochopit, jak ho zrealizovat. Vždy jsem si chtěl zahrát Bonda znovu, ale potřeboval jsem pauzu.“ Zároveň herec zmínil, že to bude jeho poslední účast v proměně na britského špiona: „Chci odejít na vrcholu a nemohu se dočkat toho vrcholu v podobě jubilejního dílu.“

Připomeňme si, že po dlouhou dobu nebylo známo, kdo se objeví v roli legendárního Jamese Bonda v tomto speciálním díle. Sám Craig nejednou zmiňoval, že není připraven vrátit se k natáčení tohoto ostříleného playboye.

 

 

Spekulovalo se o různých adeptech na místo Craiga, s některými se i zkoušelo. Nejzvučnějším bylo jméno Tom Hardy (více zde), a dokonce se polemizovalo o režisérském obsazení v podobě Christophera Nolana. Nakonec se však umoudřil již osvědčený Daniel Craig a roli přijal.

Nový film bude v pořadí pátým s Danielem Craigem v hlavní roli. Poprvé si herec zahrál agenta 007 ve snímku Casino Royale. Posléze došlo k počinům Quantum of Solace, Skyfall a Spectre. Premiéra trháku je plánována na konec října roku 2019 v tradičním Londýně, po celém světě se pak snímek rozprostře 7. listopadu. 

 

Autor: Pavlína Švarcová

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!