Vtipná válka modelek: Krainová natřela zpěvačku Agátu, ale ta jí vrátila brutální úder!

Agáta Prachařová už není jen modelka, nedávno natočila klip a ten ještě na svou premiéru čeká. Nicméně vášně vyvolává už teď, jako jedna z prvních se k němu vyjádřila Simona Krainová a to dost nevybíravě, ovšem Agáta si nic líbit nenechá. A nám řekla zajímavou věc.
Krainová zhodnotila ostře Agátin nový klip, problém je, že ještě není k vidění.
Krainová zhodnotila ostře Agátin nový klip, problém je, že ještě není k vidění.
archiv Prima-Style.cz

reklama

Když nám před nějakým časem Agáta (30) prozradila na jednom večírku, že chystá svůj vlastní singl s Radkem Bangou z kapely Gipsy.cz, trochu nám spadla brada do skleničky vodky, ale slíbili jsme jí, že i když to bude nejstrašnější ever, že ji nenatřeme, protože jednak ji máme rádi, neb je vtipná a chytrá, a za druhé každý si zaslouží svou šanci a co třeba nevyjde napoprvé, může vyjít při druhém pokusu.

Staniž se. Agátina práce je u konce, klip je už na světě, ale ještě ho nikdo neviděl, protože prostě jednoduše ještě nebyl uveden a zcela hotov. A hlavně z toho důvodu je nejen pro ni překvapující reakce Simony Krainové (42), její věčné rivalky, která si na svůj Facebook napsala, že "dnes už i to největší koště má trochu styl" a narážela tím právě na Agátin videoklip.

A tak nám to nedalo, zvedli jsme telefon a tohle jsme si poslechli přímo od Prachařky: "Já nechápu, jak to mohla napsat, protože ten klip nikde není k vidění, má ho jen střihač a režisér, a to je můj táta. Takže to se jim jako nabourala do mailu nebo co? Hodnotí něco, co ještě není venku a nemá k tomu nikdo přístup."

Takže trapas jako blázen. Simona si evidentně zastřílela naslepo a v téhle bitce to mladá paní Prachařová vyhrála, aniž by si musela vyhrnout rukávy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Agáta Prachařová točí klip

(bk)

reklama

reklama