Vyjádření Leoše Mareše - Všechno je jinak! Kazma lže!

Známý provokatér Kazma včera zveřejnil další díl své show, která měla být rozluštěním a ukončením sporu mezi ním a Leošem Marešem. Jak se říká “vlk se nažral a koza zůstala celá“. Leoš nepřišel o své milované ferrari a Kazma vybral dostatek peněz na svou osvětovou kampaň 1 z 10. Jenže ono to možná bylo všechno tak trochu jinak...
Leoš Mareš
Leoš Mareš
instagram

reklama

Kazmovu verzi už známe. Šlo o velkou osvětovou kampaň ve spolupráci s Besipem a Ministerstvem dopravy, aby lidé více zastavovali u dopravních nehod a Leoš do toho byl nevědomky vtažen. Prý vůbec nechtěl Marešovo ferrari.

Kazma a Leoš Mareš

Kauza Leoš Mareš vs. Kazma rozluštěna! Jak to tedy bylo?

A co na to tedy říká Leoš? Podle něj změnil známý mystifikátor původní plán a zkreslil jeho tvrzení. Na svém Instagramu se k věci veřejně vyjádřil. „Kazma chtěl to Ferrari. Strašně ho chtěl. Díky mojí sázce se mu naskytla možnost, jak získat skvělý obsah své další show. Vymyslel k tomu proto charitativní podtext a dal se do díla. Byl den před koncerty v O2 Aréně, když jsem po fingované nehodě dojel do radia. Dostal jsem strach. Měl jsem obrovský strach, že kauza KAZMA zničí mojí půlroční práci na koncertech a všichni budou řešit jen tu nehodu. Nikomu jsem proto o tom neřekl, nechal si to v sobě a po Ranní Show jsem se sešel s Kazmou, který mně vylíčil, jaké má s Ferrari úmysly. Plánoval osobní převzetí auta přímo na podiu, oblepeného logy OMS. Plánoval několikaměsíční dotáčení své Show společně se mnou. Plánoval nainstalování skrytých kamer u nás doma. Plánoval auto prodat a utržené peníze věnovat na charitu a mě hodlal jmenovat cituji “Sponzorem One Man Show” Všechno tohle je na záznamu ze kterého jste slyšeli jedinou větu “Podle mě jsi nevyhrál, ale můj návrh je, že bych ti to auto půjčil a dal na tvojí nadaci milion korun” Že jste nic takového neslyšeli. No stačilo první a poslední část tohoto souvětí odstřihnout a zbyla jen věta “Můj návrh je, že bych ti to auto půjčil” napsal Leoš na sociální síti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Video OMS je pěkné. Osvětový tón chválihodný. Zpracování úžasné. Písnička je super.  Přesto bych chtěl komentovat pouze svojí úlohu v show. Zážitek z fingované nehody byl pro mě neuvěřitelně frustrující. Určitě někteří z vás něco podobného zažili a ten kontakt s blízkosti smrti je hrozný. To, že to byla fikce jsem v tu chvíli samozřejmě nevěděl a po prozrazení jsem cítil jen úlevu, že ten pán žije a nic se mu nestalo. Nemyslím si, že by se takovými podobnými způsoby mělo upozorňovat na cokoli. Někoho zmlátit, aby se upozornilo na násilí. Někoho rozbrečet, aby se upozornilo na smutek. Někoho zneuctít, aby se upozornilo na křivdu.  Kazma chtěl to Ferrari. Strašně ho chtěl. Díky mojí sázce se mu naskytla možnost, jak získat skvělý obsah své další show. Vymyslel k tomu proto charitativní podtext a dal se do díla.Byl den před koncerty v O2 Aréně, když jsem po fingované nehodě dojel do radia. Dostal jsem strach. Měl jsem obrovský strach, že kauza KAZMA zničí mojí půlroční práci na koncertech a všichni budou řešit jen tu nehodu. Nikomu jsem proto o tom neřekl, nechal si to v sobě a po Ranní Show jsem se sešel s Kazmou, který mně vylíčil, jaké má s Ferrari úmysly. Plánoval osobní převzetí auta přímo na podiu, oblepeného logy OMS. Plánoval několikaměsíční dotáčení své Show společně se mnou. Plánoval nainstalování skrytých kamer u nás doma. Plánoval auto prodat a utržené peníze věnovat na charitu a mě hodlal jmenovat cituji “Sponzorem One Man Show” Všechno tohle je na záznamu ze kterého jste slyšeli jedinou větu “Podle mě jsi nevyhrál, ale můj návrh je, že bych ti to auto půjčil a dal na tvojí nadaci milion korun” .... co? .... cože? Že jste nic takového neslyšeli. No stačilo první a poslední část tohoto souvětí odstřihnout a zbyla jen věta “Můj návrh je, že bych ti to auto půjčil”  Co se týče mé instastory z noci po incidentu, bylo to poprvé za celý den, kdy jsem se někomu svěřil se svým ranním zážitkem z nehody a přiznávám, že mně ruply nervy.  Poté co chlapci v létě předělali scénář a upravili pointu, vyprodukovali ve střižně opravdu skvělou show. Gratuluju..

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přišla mi zpráva. "Tak poď, cekame na tebe pred radiem, je to tvoje???, nebo si prijel metrem"

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

Leošův zážitek z autonehody byl neuvěřitelně frustrující. „Určitě někteří z vás něco podobného zažili a ten kontakt s blízkosti smrti je hrozný. To, že to byla fikce jsem v tu chvíli samozřejmě nevěděl a po prozrazení jsem cítil jen úlevu, že ten pán žije a nic se mu nestalo. Nemyslím si, že by se takovými podobnými způsoby mělo upozorňovat na cokoli. Někoho zmlátit, aby se upozornilo na násilí. Někoho rozbrečet, aby se upozornilo na smutek. Někoho zneuctít, aby se upozornilo na křivdu,“ popisuje své dojmy.

Po tom, co Leoš zveřejnil své vyjádření, strhla se lavina komentářů. Podle některých je Kazma bezpáteřní parchant, podle jiných si Mareš hraje na ublíženého chudáčka, který auto stejně neměl v plánu nikomu dát. To si moderátor ale nenechává líbit. „Celá sázka byla o tom, že nesmím podvádět. Ferrari byla pojistka, že nebudu podvádět a budu jezdit v trabantu. Poctivě jsem to ve dne v noci, celý měsíc a po celé republice dodržoval. Několikrát jsem čekal v tramtárii na odtah, několikrát jsem nenastartoval a přijel někam pozdě, ale vydržel jsem. Tohle prostě nebylo porušení sázky. Podle mě jsem neprohrál a proto auto Kazma nikdy nedostal. Teď tvrdí, že ho nikdy nechtěl, ale to je samozřejmě lež. Strašně se těšil, jak v něm bude natáčet, celé léto jezdit a pak ho slavnostně prodá a udělá charitu. Sám to na tom videu, které nezveřejnil říká. Kdybych podváděl a prohrál, auto bych dal,“ obhajuje se v komentáři.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#SPlackouNaHorách #SAvíkemNaHorách #SAndělemNaHorách #PomaluARozvážně8

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prší prší jen se leje Kam koníčku pojedeme Nepojedem nikam Nechci dostat smyka..

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

Lidem ale stále leží v žaludku, že Marešovo auto vlastní leasingová společnost. „Mám ho samozřejmě na leasing. Je v tom nějaký problém? Není. Kdybych prohrál, tak bych mohl auto přece normálně doplatit a předat. To samé bych udělal, kdybych auto prodával,“ odpovídá zvědavé fanynce.

Jak to bylo doopravdy, ví asi jen oni dva. Jedno je ale jisté, kamarádi z nich pravděpodobně nikdy nebudou.

Instastories Leoše Mareše
Autor: instagram Instastories Leoše Mareše

reklama

reklama