Vymodlené těhotenství: Kim Kardashian čeká své druhé dítě!

Třicetičtyřletá hvězda reality show přiznala, že čeká své druhé dítě s manželem, rapperem Kaynem Westem.
Kim Kardashian: "Jsem těhotná!"
Kim Kardashian: "Jsem těhotná!"
profimedia.cz a youtube.com

reklama

Pár má již jednu dceru North, které je dvacet tři měsíců, jelikož se narodila v červnu 2013. Právě narození dcery, jim ukázalo, že vlastně moc touží po veliké rodině. Kim nyní uvedla, že se jí velice ulevilo, že čekají své druhé miminko. Bála se, že už by to třeba nemuselo vyjít.

Kim je nyní velice šťastná Foto:

Ale vyšlo to, nebylo to jednoduché, ale miminko je na cestě: „Právě jsem dostala výsledky krevních testů – JSEM TĚHOTNÁ!!!“

Kanye se nechal slyšet: „Jsem nadšený, že se mi brzy narodí další potomstvo.“

Kim Kardashian s manželem a dcerou  Foto:

Krásná brunetka podstoupila několik IVF (to je proces, při kterém se vajíčko oplodňuje spermií mimo tělo – in vitro – a je to jedna z metod asistované reprodukce, která se používá při léčení neplodnosti), a nakonec se zadařilo.

„Když jsem byla těhotná s naší dcerou, stěžovala jsem si všem, že to nenávidím být těhotná, a nikdy jsem si nemyslela, že budou prosit, abych těhotná byla.

K lékaři ji vždy doprovázela její matka Foto:

„Snažili jsme se o druhé miminko dlouho, nebyla to legrace jako při prvním dítěti. Musela jsem si hlídat ovulaci a to není pro pár moc jednoduché a příjemné období.“

Pár dokonce už přemýšlel o náhradní matce, což jim bylo doporučeno i lékaři, ale Kim to ještě nechtěla vzdát. Rozhodla se, že tomu dá trošku více času, že to vydrží. Bylo to pro ni psychicky náročné období. Návštěvy u lékařů, na které ji doprovázela maminka, velice často probrečela.

Kim Kardashian se hodně trápila a často plakala, neměla moc nadějí na otěhotnění Foto:

Ale nevzdala se a vyšlo to! Bude podruhé maminkou a podle jejích slov je šťastná jako ještě nikdy nebyla!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!