Vyskočil pohřbil psa, ale má novou kočku!

Ivan Vyskočil si nedá pokoj! Zase má vedle sebe jinou dívku a vypadá to, že je sotva zletilá.
Ivan Vyskočil se svojí milenkou Kristýnou
Ivan Vyskočil se svojí milenkou Kristýnou
Jiří Janoušek

reklama

„Je jí tolik, na kolik vypadá,“ zahrál do autu otázku na věk. Zato se rozpovídal, že mu pošel pes. „Smutním,“ prohlásil.

Pes odešel v úctyhodných osmnácti letech a nás zajímalo, jestli mu Ivan vystrojil pohřeb. „Pietně jsem se ho zbavil,“ reagoval na otázku a naběhl si na další. Chtěli jsme vědět, jak se zbavuje dvounohých kočiček, kterých se v jeho domácnosti od rozvodu s Anife vystřídalo hned několik.

„Přicházejí a odcházejí. Už Beatles řekli, že každá hezká láska někdy skončí,“ opět mlžil Vyskočil.

Jeho nová láska se jmenuje Kristýna a pracuje jako zástupkyně manažerky v klenotnictví. Ivan se s ní po celý večer, věnovaný znovuuvedení inscenace Příběh Coco Cahnel, držel za ruku, ale bránil se, aby ji okolí označovalo za jeho přítelkyni.

„Je to moje milenka!“ hlásil hrdě a domníval se, že Kristýna bude skákat radostí. „Přítelkyně může být kdokoliv, ale my se milujeme, takže je milenkou,“ vysvětloval nechápavým.

Jen o pár metrů dál seděla v kavárně jeho exmanželka Anife, která má citový život stabilnější. Už delší dobu žije s partnerem Vernesem.

Zatímco z Anife udělal Ivan herečku, s Kristýnou takové plány nemá. Je šťastný, že má „normální“ zaměstnání.

Takže i když momentálně režíruje hru Mafie a city s vyčerpávajícím podtitulem Kterak mám svému příteli říct, že chodím a spím s jeho dcerou, když můj přítel je kmotr mafie, Kristýna v ní roli nedostala.

-iba-


reklama

reklama