VyVolení 2013: Velké shrnutí aneb co všechno se dělo! Vol. 2

Život ve Vile se přehoupl do 2. měsíce pobytu našich VyVolených a všechno se zdálo být úplně jiné než na začátku: vztahy mezi soutěžícími byly jako na houpačce: jednou nahoře, jednou dole – některá přátelství vzala rychlý konec, jiná měla naopak raketový start. Máme videa, která vám osvěží paměť!
VV Shrnutí vol. 2
VV Shrnutí vol. 2

reklama

Vztahy, vztahy, vztahy

Thomas chodil po Vile jako tělo bez duše a stýskal si po Zdeničce, a tak soutěžící natočili film s názvem VyVolená, v němž ztvárnili celý příběh, který se mezi Thomasem a jeho tehdejší láskou ve Vile odehrál. Hlavní roli dostali Honza a Nikol, ostatní se na filmu podíleli z pozice štábu. Vidět jsme však mohli nejen film, ale i lechtivý striptýz ať už v podání dam, tak pánském provedení, a ve Vile proběhla i soutěž Česko Slovensko má talent. Představení soutěžících doprovázely nervy a tréma, to ale nebyl ten nejvypjatější moment: divákům i soutěžícím, nebo alespoň Thomasovi, se tajil dech v úplně jiné situaci – když do Vily vstoupila Zdeňka a vzápětí i jeho expřítelkyně Sabina, s níž se přes Zpovědnici kvůli Zdeňce rozešel. Zároveň bylo stále více znatelné i jiskření mezi Nikol a Honzou a všichni s napětím očekávali, jak vztah „Kena a Barbie Vily“ dopadne.

Noví soupeři

Rozruch ve Vile způsobil i příchod nových soutěžících: Zdeny Reginy i Jafara, nebo třeba veganský týden, který rozhodil psychiku i těch nejotrlejších, například Zdena Regina chtěla na úkor zákazu kouření okamžitě odejít z Vily! Během posledních Duelů vypadl ze soutěže Pepa, Thomas, Láďa, Nikol a Jafar – naopak do Vily vstoupila královna první řady: Regina, která téměř všem ve Vile zvedala mandle. Tlak VyVoleným stoupl ale i při hře na vězně a bachaře, která rozhádala kde koho. Honza sice po odchodu Nikol truchlil, ale náhradu si našel celkem rychle - z brunetek přesedlal na blondýnky a Eva najednou neměla o dřív tak těžce získávanou Honzovu pozornost nouzi.

Zdena Regina vyhozena z Vily

Během jednoho Zúčtování se stalo nevídané: jeho výsledky byly anulovány a vypalcovaná Zdena Regina byla okamžitě poslána domů: její neustále stěžování si a dožadování se odchodu z Vily při sebemenší prkotině už lezlo štábu na nervy a ve smyslu slov: když nechceš hrát o 5 milionů, tak o ně nehraj, ji ze soutěže vyhodili.

Regina ukázala pravou tvář

Vztah mezi Vladkem a Reginou se neustále vyhrocuje a Honza začal ostatní štvát proti Vladkovi. Poté, co byla vypalcovaná Regina se v následující Výzvě snažila uvázat zelený šátek Lucce, která však měla imunitu, a tak se okamžitě rozhodla pro Evu. S tou však v pátečním Duelu vypadla a dala všem soutěžícím i divákům velkou lekci neslušného chování.

A jak to bylo dál? Na další díl našeho velkého shrnutí si počkejte do zítra.

 

 

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vězni neposlouchají bachaře

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Regina si utahovala z Romany

 

Zdeňka x Sabina - Obrázek 16

Video: Zdeňka vs. Sabina! Jde jim opravdu o Thomase, nebo o pět milionů?

 

Sabina využívá své šance

Video: Zdeňka a Sabina: Scény, které musíte vidět!

 

Honzo, proč si tam držíš tu ruku?

Nikol a Honza: Co to bude, až to bude?

 

Nikol a Honza - Obrázek 11

Nikol a Honza: Láskyplné loučení?

 

10. Zúčtování - Obrázek 12

Ve Vile na ostří nože. Regina všem zvedla mandle

reklama

reklama