Vztah Meghan a prince Harryho je odsouzen k zániku, tvrdí blízká kamarádka Diany (†36)

Simone Simons byla kamarádka princezny Diany, a podle svých slov si byly velice blízké. Simone je věštkyně a dokáže předpovídat budoucnost. Jestli se jej proroctví naplní, celou Británii to šokuje. Žena totiž tvrdí, že se princ Harry s Meghan Markle rozvede!
Harry a Meghan Markle
Harry a Meghan Markle
Twitter/rachelxzane

reklama

Simone Simons říká, že je důvěrnicí zesnulé princezny Diany a veřejně se svěřuje s jejími výroky. Teď ale její zpráva šokovala celý svět. Otázkou je, zda této jasnovidkyni někdo věří. Podle jejího tvrzení se jejich manželství rozpadne! Tuto informaci sdělila britskému deníku DailyStar. Než ovšem nastane rozvod, bude mít královská dvojice spolu ještě dvě děti.

Meghan Markle a princ Harry
Autor: twitter.com/TudorChick1501 Meghan Markle a princ Harry

„Dávám jim ještě dva a půl až tři roky,“ řekla Simone. Podobnou vizi viděla jasnovidka Kerrie Erwin, která ještě před královskou svatbou tvrdila, že jim vztah moc dlouho nevydrží. „Myslím si, že jim to nevydrží. Dávám jim tak pět let. Je to smutné, ale přeji jim to nejlepší. Každopádně to nevypadá moc dobře,“ tvrdí o páru, který si v květnu loňského roku řekl své ANO.

George Clooney

Meghan Markle pronásledují stejně jako princeznu Dianu! Všichni víme, jak to skončilo, tvrdí Clooney

Královský dvorní zapisovatel Robert Jobson proroctví nevěří. Podle něj tvoří Meghan a Harry perfektní pár. „Tvoří dokonalou shodu,“ řekl rázně Jobson.  

Meghan Markle
Autor: twitter.com/mmarklefancom Meghan Markle

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!