William a Kate nezvládají výchovu syna

Princ William (31) a jeho manželka Catherine (31) si na pomoc s výchovou malého prince George najali chůvu. Stala se jí Jessie Webb (71), která vychovávala v minulosti i prince Williama.
William a Kate nezvládají výchovu syna
William a Kate nezvládají výchovu syna
isifa.com

reklama

Jessie se o malého George stará už od začátku, kdy byl královský pár v severním Walesu. Nyní s nimi odcestuje do Skotska, kde mají navštívit královnu Alžbětu II. a prince Filipa. „Bude to jejich bezpečná náruč. Vyzná se ve výchově, díky tomu jí také manželé dali přednost před ostatními chůvami,“ řekla o ní Ingrid Seward, autorka připravované knihy A Century of Royal Children (Století královských dětí).

Sama jednasedmdesátiletá Jessie vlastní děti nemá, do královské rodiny se dostala, když si ji najala princezna Diana a princ Charles, aby se starala o jejich dva syny Williama a Harryho. Tato žena se od té doby stala součástí královské rodiny a zúčastňovala se všech soukromých oslav.

William a Catherine se vzali 29. dubna 2011. Prvorozený syn vévody a vévodkyně z Cambridge George Alaxander Louis přišel na svět 22. června 2013.

-juf-

Video VIP zprávy: Princ William vypráví o přebalování potomka

Princ William: Přebalování? Nemohl jsem utéct!

Rozptýlení od přebalování

Williamův útěk od plínek! Mezi krávy

Kate a William se prý nevyspí celé noci

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kate a William jsou trochu zoufalí rodiče

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!