Z čeho má strach a jak to má s módou Marta Jandová?

Zpěvačka Marta Jandová je střelkyně. Ale i tak má své strachy a limity. A také svůj zvláštní přístup k módě.
Marta Jandová
Marta Jandová

reklama

I když na pódiu chvilku neposedí, takový skok z mostu je pro zpěvačku Martu Jandovou noční můra. „Já třeba vím, že bych v životě neskočila bungee. Když jsem byla mladší, tak jsem skočila z mostu na pevném horolezeckém laně. Bylo to v momentě, kdy jsme zjistila, že si můj první manžel píše SMSky s jinou. Tak jsem měla pocit, že je mi to jedno. Měla jsem zlomený srdce,“ prozradila Marta.

Další svůj velký strach si Marta zpracovala nedávno.  „Teď možná z té smrti. Tím že to zpracovávám od svých sedmnácti let od té doby co zemřela moje máma. Teď o tom začala mluvit i Maruška. Začala přemýšlet, že ona může taky kdykoliv umřít, a že my taky můžeme kdykoliv umřít. Ale s manželem jsme říkali, že by bylo docela hezké umřít spolu, až budeme starý. A že to patří k životu. Takže toho se úplně nebojím,“ řekla zpěvačka.

K životu každé ženy patří také móda. Marta Jandová dorazila na kolečko přehlídek v rámci Mercedez Benz Prague Fashion Weeku a prozradila, že ona sama velký talent na kombinování oblečení moc nemá. „Mně se povede vždycky outfit, když o tom nepřemýšlím. A jdu třeba se psama a moc o tom a řeknu si, že je jedno, jak to vypadá. A pak mi někdo řekne, že je to krásná kombinace. A já si v ten moment myslím, že vypadám jako hastroš,“ řekla Marta.

Tento rok se zpěvaččini fanoušci mohou těšit na první sólovou desku. „Píšu to téměř sama. Jak hudbu, tak texty. A bude to v češtině. Zrovna dneska jsem měla ve sprše super nápad. Ale než jsem si osušila hlavu tak jsem na to zapomněla,“ práskla na sebe. Tak snad si Marta ještě vzpomene.

reklama

reklama