Za účast na Glóbech dostala Kendall Jenner pořádně za uši

"Proč je Kendall Jenner na Zlatých glóbech? Je snad nominovaná za svou reklamu na Pepsi?" Takhle vtipně komentovali diváci účast modelky na předávání cen v Los Angeles.
Kendall Jenner
Kendall Jenner
instagram

reklama

Nejdiskutovanější věc na Zlatých glóbech paradoxně nebyly všudy přítomné černé róby nebo předané ceny.

Byla tím účast Kendall Jenner. Dvaadvacetileté modelka, která byla mimo jiné loni vyhlášená nejúspěšnější modelkou roku. Nikdo z diváků ale nechápal, proč má Kendall stát na červeném koberci vedle takových jmen jako je Merryl Streep, Gary Oldman nebo Nicole Kidman. Není totiž ani trochu herečkou. Za jediný herecký počin se dá brát reklama na Pepsi a její účast v reality show  Keeping Up With The Kardashians. Díky které se proslavila celá rodina. Především její starší sestra Kim.

 

 

 

„Proč je Kendall Jenner na Zlatých glóbech, je nominovaná za svou reklamu na Pepsi?,“ píše jedna divačka vtipně. „Nejdivnější věc na Zlatých glóbech je účast Kendall Jenner, z jakého důvodu?,“ poznamenala další.

 

 

Možným důvodem jejího pozvání může být ale tolik opakovaná "solidarita" mezi ženami. Jenner patří mezi ty, které drží s ženami napříč průmyslem a ochranářku ženských práv. Naposledy na své sociální síti vyzvala k dárcovskému příspěvku pro oběti sexuálního obtěžování a k obléknutí černých šatů na Glóby.

 

 

 

reklama

reklama