ZABOUCHNUTÝ Liška a PROBLÉMOVÝ Matonoha: Unikly TAJNÉ informace z nových VINAŘŮ!

Šestnáct nových dílů úspěšného seriálu z vinařského prostředí na obrazovkách televize Prima můžete opět vídat každou neděli večer. Tentokrát ale s malou změnou – oblíbené postavy z Vinařů se přestěhovaly.
Druhá sezóna Vinařů přinese řadu zajímavých zvratů.
Druhá sezóna Vinařů přinese řadu zajímavých zvratů.
archiv a koláž Style.iprima.cz

reklama

Nová řada oblíbeného seriálu je za dveřmi a nám se podařilo už teď nakouknout pod pokličku tvůrců, když nám někteří z herců prozradili, co se chystá. „Já jsem byl převelen z Moravy do Čech na faru a moji nejlepší kamarádi šli se mnou a kulisáci tady zůstali, takže tady nejsem sám a moje postava kněze se bude vyvíjet doslova lidským směrem. To znamená láska. Náš pan kněz se zamiluje a bude postaven před otázku zásadní,“ prozradil reportérce Lence Špilarové Pavel Liška.

Petr Lexa má k písničce zvláštní vztah, protože se nedávno rozešel s přítelkyní.

SLZA má hit k seriálu jako INZERÁT na novou HOLKU: Proč nechce Petr Lexa KLUKA?

Lehké to nebude mít ani milovník žen Hřebec, tedy Tomáš Matonoha, který neustále řeší nějaké komplikace. „Moje postava má v podstatě problémy celých šestnáct dílů, takže mimo jiné s děvčaty, s různými dívkami a ženami z nejrůznějších důvodů,“ říká herec. Nezapomeňte se tedy v neděli dívat na Vinaře, začínají ve 20.15. A kdo se už teď chce dozvědět více, ať sleduje VIP zprávy z 28. 8. a nebo později reportáž na Prima Play.

Ewa ve vinném sklípku spojila síly s Johanou.

VIDEO Ewa Farna vám vyrazí dech: V novém klipu je to samý alkohol! O co tady jde?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!