Zac Efron přistižen v průhledných šortkách na pláži! Ten má ale hezkýho plyšáka!

Fotografové zastihli krasavce Zaca Efrona při natáčení jeho nového filmu Dirty Grandpa, který by měl přijít do kin v roce 2016. Už teď je jasné, že si holky přijdou na své :-D
Zac Afron byl přistižen na pláži
Zac Afron byl přistižen na pláži
profimedia.cz

reklama

Vypadá to, že byl herec trošku zaskočen, když zjistil, že ho fotografují, a před své mužství si nacpal plyšáka. Působí to trošku komicky, nemyslíte? Možná je to ale součást role tohoto nově připravovaného filmu a my mu křivdíme. Rozhodně si myslíme, že podle toho, co je viditelné, se nemá za co stydět. Škoda, že nebyl fotograf hbitější!

Ale, co ten plyšák? Foto:

Na jedné z fotografií je vidět chlapec, jak se dožaduje plyšáka, kterého má Zac mezi nohama, že by mu ho herec ve snaze ukrýt své přednosti, ukradl?

„To od tebe nebylo hezké, Zacu!“

Zacu, vrať mu ho! Že se nestydíš! Foto:

Letos na MTV Movie Awards se herec odhalil dobrovolně, tak proč najednou tolik opatrnosti. Dostal totiž cenu Best Shirtless Performance za jeho svlékací scénu ve filmu 'That Awkward Moment'. A aby všichni věděli, jak to asi vypadalo, svlékla herce do půl těla přímo na pódiu zpěvačka Rita Ora. Fanynky padly do mdlob! Tuto cenu si nepochybně zasloužil!

Letošní MTV Movie Awards  Foto:

 

A na co se tedy můžeme těšit ve filmu Dirty Grandpa?

Zac zde hraje mladého muže, který má krátce před svatbou. Jeho dědeček, kterého ztvární Robert De Niro, se ale rozhodne, že si ještě před tím, než se ožení, udělají pánskou "jízdu" na Floridu. Bude to asi zajímavá dovolená, protože dědeček je i ve svých letech nenapravitelný chlípník.

reklama

reklama