Zadek Kim Kardashian pomáhá s úklidem sněhu v Los Angeles... Jak? To budete koukat!

Moderátor Jimmy Kimmel změnil zadek Kim Kardashian na sněžnou frézu. Ve své talk show představil vynález, ve kterém použil fotografii zadečku Kim Kardashian, která v poslední době oblétla celý svět a láme rekordy sledovanosti na internetu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

No, co na tohle řekne Kanye?
youtube.com

reklama

Nyní se i tato hvězda reality show snaží "zlomit internet" fotografií z časopisu umístěnou na horní straně ventilátoru, se strategicky umístěným otvorem do spodní části.

Publikum řvalo smíchy, když létal sníh ze zadku Kim a smálo se ještě víc, když se fréza zasekla a jeden ze členů štábu musel přispěchat a vyčistit přebytečný sníh, který se v otvoru zasekl.

"Je to dobrý způsob, jak donutit svého syna, aby odhrabal příjezdovou cestu," žertoval a pak ještě dodal: "Jeden z těchto kousků ode mě dostane Kanye k Vánocům."

Zajímá vás Kim? Tak tady něco dalšího o této krásce:

kim parodie  - Obrázek 3

Kolik peněz dostala Kim Kardashian za to, že se ukázala nahá ?

glass kim  - Obrázek 1

Kim Kardashian je pro smích. Takto si lidé z Kardashian dělají srandu

Kanye West a Kim Kardashian... stále zamilovaní

Kim Kardashian údajně zapomněla svoji malou dcerku v hotelu!!!

Kim Kardashian napadli na Paris Fashion Week

Kim Kardashian v šoku. Chlívák se jí se sápal pod sukni přímo na červeném koberci! VIDEO

reklama

reklama