Záhada ofiny odhalena: Zpěvačka Sia konečně kápla božskou! Důvodu neuvěříte…

Sia se objevila jako host v zábavné americké show Carpool Karaoke ride, kterou uvádí James Corden. Kromě svého zpěvu a důvtipu, ve kterém ji trochu konkuroval James Cordon, prozradila na sebe i pár pikantností, například, proč se nikdy nemůžeme podívat do jejích (asi) krásných očí?
Sia. Zepředu... :)
Sia. Zepředu... :)
profimedia.cz

Hned ze začátku videa chudák Sia nemůže přes dlouhou ofinu ani trefit do auta. Po chvíli navigování od Jamese nakonec sám James vstane a do auta ji musí dovézt. Poté Sia zpívá všechny své velké hity v čele s Chandelier a musíme říct, že i v autě zpívá nádherně! Jak je ale zvykem, hosté Jamesově show nejen zpívají, ale i povídají o svém životě a odpovídají na otázky.

Maddie v novém klipu Big Girls Cry

Klip: Sia má nový hit + fotografie zpěvačky, která si na veřejnosti zakrývá tvář

A naštěstí pro nás, se James zeptal na to, co nás všechny velice zajímalo! Sia vysvětluje, že je zpěvačkou už jedenáct let a že byla alkoholička a drogově závislá. A co podle ní chybí v dnešním showbyznysu? „Závan tajemství! Znáš ty fotky na Instagramu, kde se lidi fotí u zubaře? Svoji dlouhou ofinu proto nosím hlavně kvůli tomu, abych si udržela alespoň špetku soukromí!“

 

Vypadá lépe?

GALERIE: Neuvěříte, jak vypadá Harryho trýznitel Dudley dnes! Je to pořád ten tlusťoch?

Ti nám ale vyrostli.

GALERIE: Těm to ale slušelo! Uhádnete, které hvězdy vyrostly z těchto roztomilých dětských tváří?

Adele a syn Angelo

FOTO: Adele v Disneylandu ukázala svého syna. Byl oblečený jako princezna!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama