Záhadné foto: Kate Moss s mrtvolou?

Kate Moss (39) moc dobře ví, že kariéra modelky netrvá věčně, a tak se snaží udržet na vrcholu ze všech sil. Tolik se soustředí, že ji ani mrtvola nerozhodí.
Kate Moss
Kate Moss
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Schválně si prostudujte tuhle fotku. My jsme z toho tedy perplex. Topmodelka si pózuje s obchodním partnerem Sirem Phipipem Greenem a za ní na zemi… Vypadá to, že Kate s klidem překročila mrtvolu nebo minimálně dámu, které nebylo zrovna dobře!

Moss je ale naprostá profesionálka, tak se jen usmívala a zkroucených nohou za sebou si prostě nevšímala…

Modelka moc dobře ví, co chce, a jde si tvrdě za tím. A to nejen v pracovním životě, ale i v tom soukromém. Její dcera Lila Grace, která se narodila 29. září 2002, slavila narozeniny, a přála si mít na oslavě oba dva své tatínky. Biologického otce Jeffersona Hacka a nevlastního tátu, současného manžela Kate Moss, hudebníka Jamieho Hince. Toho si modelka vzala v červenci 2011 a jejich svatba stála kolem sedmadvaceti milionů korun.

Kate Moss z toho měla docela obavy, protože se Jefferson Hack s jejím současným manželem nikdy moc nemuseli, ale nakonec je kvůli malé Lile Grace modelka usmířila. Pohrozila jim, že se k sobě musí chovat slušně, jinak na narozeniny její dcery nepůjde ani jeden. Oslava se nakonec povedla a Lila Grace byla ze svých narozenin naprosto nadšená.

„Jsme teď všichni dohromady takový gang,“ smála se Kate Moss druhý den.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Modelka Kate Moss s kamarádkou zpěvačkou Rihannou

Kate Moss nesnáší svoje ňadra

 Jeden ze snímků modelky Kate Moss, které půjdou v září do aukce

Kate Moss je na prodej. Kolik vydělá?

Reklama
Reklama