Záhadné foto: Kate Moss s mrtvolou?

Kate Moss (39) moc dobře ví, že kariéra modelky netrvá věčně, a tak se snaží udržet na vrcholu ze všech sil. Tolik se soustředí, že ji ani mrtvola nerozhodí.
Kate Moss
Kate Moss

reklama

Schválně si prostudujte tuhle fotku. My jsme z toho tedy perplex. Topmodelka si pózuje s obchodním partnerem Sirem Phipipem Greenem a za ní na zemi… Vypadá to, že Kate s klidem překročila mrtvolu nebo minimálně dámu, které nebylo zrovna dobře!

Moss je ale naprostá profesionálka, tak se jen usmívala a zkroucených nohou za sebou si prostě nevšímala…

Modelka moc dobře ví, co chce, a jde si tvrdě za tím. A to nejen v pracovním životě, ale i v tom soukromém. Její dcera Lila Grace, která se narodila 29. září 2002, slavila narozeniny, a přála si mít na oslavě oba dva své tatínky. Biologického otce Jeffersona Hacka a nevlastního tátu, současného manžela Kate Moss, hudebníka Jamieho Hince. Toho si modelka vzala v červenci 2011 a jejich svatba stála kolem sedmadvaceti milionů korun.

Kate Moss z toho měla docela obavy, protože se Jefferson Hack s jejím současným manželem nikdy moc nemuseli, ale nakonec je kvůli malé Lile Grace modelka usmířila. Pohrozila jim, že se k sobě musí chovat slušně, jinak na narozeniny její dcery nepůjde ani jeden. Oslava se nakonec povedla a Lila Grace byla ze svých narozenin naprosto nadšená.

„Jsme teď všichni dohromady takový gang,“ smála se Kate Moss druhý den.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Modelka Kate Moss s kamarádkou zpěvačkou Rihannou

Kate Moss nesnáší svoje ňadra

 Jeden ze snímků modelky Kate Moss, které půjdou v září do aukce

Kate Moss je na prodej. Kolik vydělá?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!