Zákulisí koncertu Heleny Vondráčkové. Úsměvy, dobrá nálada a šperky za 6mega

Zpěvačka Helena Vondráčková (66) nás jako jediné pustila do zákulisí před svým vyprodaným koncertem v Lucerně. Panovala tu skvělá atmosféra a fanouškové ji celý koncert aplaudovali ve stoje.
Heleně Vondráčkové to jako vždy neuvěřitelně slušelo
Heleně Vondráčkové to jako vždy neuvěřitelně slušelo
Jiří Janoušek

reklama

Je jen pár skvělých zpěvaček, které dokážou svůj koncert zcela vyprodat a navíc oslovit několik generací fanoušků. Mezi tyto hvězdy patří i Helena Vondráčková, které se s láskou říká „teta Helena“. „Jsem nadšená. Mám velkou radost, že je tu tak skvělá atmosféra a navíc tu mám své blízké a rodinu.“

Martin Michal dával všem jasně najevo, že Helena patří jen jemu
Autor: Jiří Janoušek Martin Michal dával všem jasně najevo, že Helena patří jen jemu

V zákulisí to hýřilo vtipem a dobrou náladou. Sama zpěvačka rozdávala úsměvy kolem sebe. Jejím hostem koncertu byl Vašo Patejdl, se kterým si mimo jiné zazpívala i duet. Jako hlavní podpora a organizátor koncertu byl manžel Heleny Martin Michal. Své milované ženě přinesl nádhernou kytici růží.

V zákulisí to po koncertě vypadalo jako v květinářství
Autor: Jiří Janoušek V zákulisí to po koncertě vypadalo jako v květinářství

Helena si na koncert vzala hned několik krásných šatů, které měla od návrhářky Táni Kovaříkové, která dbala na to, aby zpěvačce vše dokonale padlo. Nádherné líčení měl na starosti dvorní vizážista zpěvačky Zdeněk Fencl. Největším skvostem mimo samotnou zpěvačku, byly nádherné šperky v hodnotě 6 milionů korun, které zapůjčila Heleně firma DIC.

Nádherný šperk za několik milionů korun si na večer mohla Helena vypůjčit
Autor: Jiří Janoušek Nádherný šperk za několik milionů korun si na večer mohla Helena vypůjčit

Na skvělý koncert, kde zazněla většina hitů Vondráčkové, dorazila i manželka Stanislava Grosse Šárka i s dcerou, která je velkou obdivovatelkou Heleny Vondráčkové. Po jejím vzoru se sice nevydala na pěveckou dráhu, ale na tu stepařskou. Natálie je totiž se svou stepařskou skupinou Andrea nejlepší na světě.

Martin Michal se svou snachou Zuzanou a vnukem
Autor: Jiří Janoušek Martin Michal se svou snachou Zuzanou a vnukem

V hledišti jsme objevili i kontroverzní „celebritu“ Ornellu Štikovou, která na koncert vzala svou babičku. „Helenu moc obdivuji a babička jí miluje také. Koncert jsem si rozhodně nemohla nechat ujít,“ přiznala Ornella. Největším fanouškem Vondráčkové byl vnuk se snachou Zuzanou, o které se v zákulisí láskyplně staral Martin Michal.

-juf-

Helena Vondráčková a její nejoblíbenější šperk

Helena Vondráčková exklusivně: Kdy jí manžel nosí brilianty?

Letos bude mít Helena stromeček do zlato-červených barev

Vánoční návštěva: V Řitce u Heleny Vondráčkové

Helena Vondráčková naučila svého vizážistu líčit

Helena Vondráčková naučila svého vizážistu líčit


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!